Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt produkáltok a kétbetűsön?

Együtt produkáltok a kétbetűsön?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete lett nagyon anyás a kislányom és ha egyedül vagyok vele itthon ha becsukom előtte az ajtót(mindegy melyiket akkor ordít.Mivel a kezdetektől nincs meg a járójában szabadon mehet a lakásban.Engem ez nem zavart mert bababiztos mindenhol a lakás és legtöbbször úgyis ott van ahol rálátok mert ami természetes is a közelemben szeret lenni.De most már a wc ajtót sem csukhatom be.Jön oda is hát még ha látnátok miket csinál.Mivel új neki a hely mindent felfedez feláll a térdemben kapaszkodva és néz...Mostmár kezdem megszokni de őrületes hogy még oda is bejön...De nem akarom hogy ordítson mert nem szeretném hogy tőle zengjen a ház(lakótelep!)meghát nyilván nem is jó.
2010. jan. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Van mikor én is. Viszont én általában azt csinálom, hogy elmegyek, becsukom az ajtót, és belülről kopogok neki. Ő ilyenkor abbahagyja a nyöszörgést, és ő is dörömböl az ajtón. Ezt szereti.(Persze csak akkor koporászok neki, ha jön utánam és ott van)
2010. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam mióta mászni tud, azóta folyamatosan ketten végezzünk a dolgomat. Mindig bejön velem. Nagy a vécénk, így elférünk bent, és szoktam neki adni mindig egy üres wc papír gurigát, ami direkt azért van bent.

Apánál is próbálkozik, de Ő nem engedi be. Ilyenkor lefekszik az ajtó elé, és a kicsi résen át próbál belesni, dugdossa be a kezét és kiabál az apjának. (én meg kint röhögök)

2010. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, időnkét még rosszabb, mert az ölemben akar ülni, amikor meg felállok, kukucskálna a wc-be:)

Ez még így lesz egy ideig, most 18 hónapos:)

2010. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem szoktam becsukni a fürdőszoba ajtót, max. behajtom. Gyerek bejön, valamikor beül az ölembe, játszik az üres wcpapíros gurigával. Pár napja amikor én wc-zek, ő előveszi a bilijét, ráül és kér ő is rejtvényújságot :)

A bilibe még soha nem sikerült semmit, de szerintem ez tök jó, hogy magától ráül.

2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15:33-nak. Az nem baj, ha bekukucskál, ugyanis elég sok gyerek azért nem csinál a wc-be, mert eltűnik a kaki, ami pedig az övé. Viszont ha látja, hogy anya a wc-be kakil, lehúzza és nem csinál belőle gondot, akkor ebből - állítólag - nem lesz probléma.
2010. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apához és hozzám is bejár a lányom. Egy tabu van a wc kefe, de ezt már tudja.ő addig ácsorog, újságot olvas, ha hisztis kedve van wc papírt tépked, de szerencsére erről is sikerült már majdnem leszoktatnom, mostanában a wc papírt adagolja nekem, egyszer már megpróbálta nálam alkalmazni is.:-) az ölembe nem ül, azt nem engedmém azt hiszem. Minket ez nem zavar, általában tényleg csak ácsorog és figyel és állítólag később a bilizésnél kevesebb gond lesz ahogy valaki előttem már írta.
2010. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!