Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ernyőkocsit vegyek 10...

Milyen ernyőkocsit vegyek 10 hós babának? Ti milyet vennétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én masszívabbat vettem, mert az előző köcsink nagyon az volt (3kerekű sport), és ahhoz képest nagy lett volna a különbség. Peg Perego Pliko P3. Nagy a pakolója, kényelmes az ülése, tök sok fokozatban állítható a dőlésszöge, nem ül alacsonyan a gyerek - jó választás volt. És nem foglal nagy helyet összecsukáskor. Úgyhogy csak javasolni tudom.
2010. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bébé confort mila full van nekünk, 7kg a kocsi, nagyon könnyű. Láttam vaterán is, ott nem olyan drágán árulják, mint az üzletekben.
2010. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Quinny Zapp-ot vennék és fogok is venni ha kb ennyi idős lesz. Mert nagyon kicsire összecsukható, könnyű, mi nagyon sokat utazunk és még a repülőre is könnyen felvihetem.
2010. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Quinny Zapp-ot én is néztem, de én két dolog miatt nem arra voksoltam - egyrészt nem állítható a tolókarjának a magassága (176 vagyok és nekem az már alacsony volt, pláne Apukának), a másik, hogy nem dönthető az ülése és azért még aludni szoktak benne. Mire mindezt kinyomoztam... :-)
2010. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pierre cardin kocsit fogok venni, az tuti! A mély kocsink is az, és imádta a lányom, és egyszer kaptunk kölcsön egy ilyet, hát mondanom sem kell, rettentő kényelmes, mint a gyereknek, mint a szülőnek!Dönthető, ami egy nagyon jó előny, karfás, bolygósítható kerekekkel, nagy tárolóvak, könyűű szerkezet, 1 mozdulattal összecsukható, és még sorolhatnám!A minőségről nem is beszélve!Ami nekünk van, abban a lányomat éves koráig toltam, és most hogy ismét kismama vagyok, elővettem, és mintha a boltból hoztam volna ki!A színe, formája, kerekei, nem deformálódtak, nem fakultak, soha semmi bajom nem volt vele!Én a Pierre Cardinra esküszöm!
2010. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elfelejtettem a linket!Ilyen a pierre Cardin Sport!

2010. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én ezen gondolkodok:

[link]

Most 10 hónapos a fiam.

Ha esetleg valakinek van tapasztalata,kiváncsi vagyok.

2010. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van,8 hónapos volt a kisfiam,amikor vettük,pici a kocsink,de emellett még befér más is,a kisfiam is nagyon szereti,egy hátránya van,hogy lóg benne a baba lába:(

[link]

2010. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsót szeretném megkérdezni,hogy elég stabil e az a kocsi,és hogy elégedettek vagytok vele?
2010. febr. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!