Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet tul élni ha a...

Hogy lehet tul élni ha a férjetek lelép és otthagy egyedül egy pici babával?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!A kislányomra 13 évet vártunk lombik baba lett!Akartuk mind a ketten!!Már a terhességem vége felé és sztülés alatt jöttek a gondok de azt hittem tul éljük aztán imádta kislányát mig január 5.én felpattant és elrohant!Könyörögtem igértem megalázkodtam hogy vissza jöjjön de közölte ez egy folyamat és már nem szeret!Köszi a bátorítást!
2010. jan. 27. 06:17
 12/13 anonim ***** válasza:

szia

egy korábbi válaszoló vagyok

nagyon sajnálom:(((( a férjed egy r.ohadék.

nem is értem, emberek hogy lehetnek ilyen szemetek.

fog ő még sírva könyörögni neked, hogy bocsáss meg neki.

ekkora hülyeséget, hogy "ez egy folyamat"...

én a helyedben elköltöznék pestre, hogy közel legyek a szüleimhez.

sok erőt kívánok!

2010. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi!azon kivűl hogy elment a másik gond az anyagiak!Lakáshitel,csekkek,én gyeden vagyok!Próbálkoztam de hivatalosan gyed mellett nem lehet dolgozni!Másképp nem akarnak alkalmazni!Még az anyagiakat sem beszéltük meg ugy rohant el!A válóper elinditása is több ezer ft és még ügyvéd is kell mert vele ezek után közös megegyezéssel nem lehet válni:(
2010. jan. 28. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!