Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet tul élni ha a...

Hogy lehet tul élni ha a férjetek lelép és otthagy egyedül egy pici babával?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég kegyetlen dolog, de ha meg tudja tenni, hogy lelép a pici mellől, akkor hadd menjen. Túlélni simán túl lehet, elvégre ott a pöttöm, akiért érdemes élni, egy ilyen pasiért nem érdemes tönkremenni. Sajnálom, hogy ilyen gáz a párod, de gondolj abba bele, hogy ha elmegy, akkor helyet csinál másnak, aki lehet sokkal jobb lesz, mind hozzád, mind a babádhoz. Kitartás, nem lesz könnyű túllépni, de biztosan sikerülni fog!
2010. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok kitartással és baráti, illetve rokoni segítséggel. Ha kell valaki akivel beszélgethetsz írj nyugodtan.
2010. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát szerintem sehogy.

az én férjem, amikor 3 hónapos volt a babám, egy másik nőt akart választani, és el akart válni.

én még most is iszom a levét, de ha tényleg elhagyott volna, akkor nem tudom, mi lenne...

te vagy ilyen helyzetben? sajnálom:(((((((((((((((((((((

2010. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!Ott a baba, aki annyi örömet okoz Neked.Őt nézd, és hagyd, hadd menjen a férjed amerre akar!

Néhány férfi annyira kegyetlen.

Majd találsz másikat, aki megbecsül!

2010. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem 9 hetes babával hagyott egyedül a volt férjem. Azóta nem is láttuk szerencsére. Hamar bölcsibe adtam a lányomat és elmentem dolgozni. Szülői segítséggel egy remek emberkém van:)
2010. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem terhesen hagyott el.....

Nagyon nehéz volt.Szülői segítséggel, barátokkal idővel jobb lett, de pár év eltelt mire újra megbíztam valakiben.

2010. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Gondold végig,hogy te mennyire vagy hibás ebben?Ha pici a babád,akkor eddig jónak kellett lenni a házasságodnak.Ha pedig már akkor is baj volt,felelőtlenség volt tőled babát vállalni.Gyerekkel nem lehet megmenteni egy rossz kapcsolatot.

Próbálj beszélni a pároddal,és tisztázzátok a vitás dolgaitokat.Soha nem csak az egyik fél a hibás,csak ezt a nők nem akarják elismerni.Én is nő vagyok különben.

Ha ragaszkodsz a külön élethez,nagyon nehéz dolgod lesz.

2010. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos nehezen, de az élet megy tovább, és a gyermek nyugalma a legfontosabb!Amúgy meg jobb külön, mint együtt veszekedve.
2010. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mikor ilyen kérdést olvasok mindig felbosszantom magam, hogy hogy lehetnek egyes emberek ennyire....

Nem is akarlak idegesíteni.

Az élet megy tovább vele vagy nélküle, de mindenképp megy. Ezért próbálj minél inkább a saját és gyermeked boldogságára koncentrálni. Gondolj arra, hogy neki nagy szüksége van rád, egy olyan anyára aki elég erős hogy őt tisztességgel nevelje. Aztán majd jön valaki, aki melletted áll és társad lesz. Addig meg légy erős.

Leírom az én történetem, hátha segít.

Még óvodás voltam mikor apám csúnyán elbánt anyámmal. Elváltak. Albérletben éltünk kettecskén anyuval, és akár hiszed akár nem az az időszak volt gyermekkorom legboldogabb időszaka. Nagyon szoros kötelék alakult ki köztem és anyám között, ami a mai napig létezik. Aztán ő hamar újra férjhez ment stb, de ez már egy másik történet.

Fel a fejjel, a gyermeked számít rád!

Sok sikert!

2010. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szülés előtt két héttel már voltak előjelek, aztán mikor hazajöttünk a kórházból elköltözött és egyedül maradtam a kisfiammal. Bennem a baba tartotta az erőt, nagyon vártam őt! Szülők, barátok Pesten, én vidéken, így segítség nélkül maradtam. Csak a babával foglalkozz, semmi mással. Neki te vagy a biztos pont és szüksége van rád! Tudod szoptatni? Ha szeretnél beszélgetni írj privátban!
2010. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!