Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka az etetések között...

Éjszaka az etetések között nem alszanak a babáim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 hetes ikreim vannak, 3-4 óránként eszünk, a pelus tiszta, büfizett és nem alszik egyik sem, vagy csak keveset.

Mit csináljak?


2010. jan. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratula a picikhez. Nekem is ikreim vannak. Igaz már 10hósak lesznek. Az első pár hét nekünk is így telt. Még nem érzik a különbséget a nappal és az éjszaka között. Én azt csináltam, hogy ha ettek és rendbe tettem őket, szobájukba hagytam őket. Éjszaka semmi fényt nem csináltam. Külön szobában alszanak és csak annyi fény volt etetésnél ami a nappaliból beszűrődött. Kell pár nap amig megtanulják, de mindennek eljön az ideje.

2010. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok én is.:)

Az első kb 1 hónap nekem is így telt. Aztán mikor már kicsit többet fenn tudott lenni a fiam, akkor fürdés előtt próbáltam beszéletni hozzá, foglalkozni vele, hogy ne aludjon el. Akkor kezdett el rákapni az éjszakai alvásra. Az eredmény: 3 hónapos múlt, már majdnem egy hónapja egy héten 1-2 alkalommal kel fel éjjel 1x, gyors kaja, büfi és már alszik is.

2010. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!