Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alusszák át az...

Mikortól alusszák át az éjszakát? Mennyit alszanak naponta a 6 hetes babák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 hetes a kislányunk, és 2 napja átalussza az éjszakát( éjféltől reggel 5-6-ig). Egész nap alszik-eszik. Nem kéne már többet ébren lennie?


2011. szept. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sokat aludtak a babáim picinek. 1.babám 6 hetes korától este 8-tól reggel 6-ig, 2.babám 4 hetes korától este 8-tól reggel 8-ig aludt!

Nappal is sokat aludtak, kb 3 hós korukig, utána beálltak a napi 3 alvásra + éjjel.

2011. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy alszik. Most még ez a dolga, hogy egyen és aludjon. Idővel majd többet lesz fent.

Lányom mondjuk éjjel aludt, de nappal...egy percet sem! Hiába próbáltam őt elaltatni, csak este aludt, ami persze jó, csak kevés volt! 3 hónapos korában már többet aludt, de addig...

Szóval örülj, hogy most még csak eszik és alszik. Jó baba.

2011. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
örülj,hogy alszik,mert lehet hogy nem lesz mindig így.nekem is jól aludt 3hós koráig-utána meg 2-3óránként fent volt..!
2011. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hetes, de éjszaka min egyszer felkel.ca. 5-6 óra után. Nappal ha alszik összesen 5 órát, tehát reggel 7-8-tól este 9-ig. Tehát nem valami jó alvó, sokat ásít de nem nagyon alszik.A maradék időben fent van és foglalkozni kell vele ez jó de sokat van ölbe sajnos.Remélem megváltozik valamikor
2011. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fürdetés után (este 7) nem alszik el éjfélig. Sír, mintha fájna a hasa. menetrend szerűen éjfélkor, vagy 11kor megjön a kaki, vagy nem, de ő alszik.aztán reggelig alszik,és napközben egész nap alszik.csak enni kel föl. Én már kezdek aggódni kicsit...
2011. szept. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!