Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babák hányszor...

6 hónapos babák hányszor alszanak?

Figyelt kérdés

Most 6 hónapos a babám és csak egyszer akar aludni mostanában. Tanácsokat kérek , és tapasztalatokat.

Köszönöm


2011. szept. 27. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hét múlva lesz 6 hónapos. Kétszer alszik egy nap. Délelőtt kb. fél órát, aztán ebéd után 2,5-3 órát.
2011. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lányom is 2x aludt napközben 6 hónaposan.

Van olyan, hogy éppen változik a napirend, ezért most a babád sem "találja a helyét", így változik az alvási szokása is. Nem látod őt álmosnak máskor, csak egyszer?

2011. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, csak nem akar aludni, mert minden más érdekli... csak az alvás nem :D
2011. szept. 27. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
lányom nappal 2-3x alszik.
2011. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor még nem eléggé álmos. Szerintem egy kis idő múlva alakul a dolog, figyeld a jelzéseit, próbáld meg máskor letenni őt, mint eddig, hátha úgy sikerül.
2011. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt hogy reggel 10 órakor aludt egy órát, utána meg délután 2 kór egy órát, és most ez valahogy felborult nála...
2011. szept. 27. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
2 HÉT MÚLVA 6 HÓNAPOS A BABÁM ÉS DÉLELŐTT ALSZIK FÉL ÓRÁT(DE VAN, HOGY NEM)délután pedig teljesen káosz, mert néha alszik 1-2 órát, az jó, de legtöbbször szintén csak fél órát és utána üvölt az álmosságtól.
2011. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én lányom kétszer aludt. Álatalában ugyanabban az időben tettem le aludni minden nap. Aludni azonban még akkor sem akart, ha elájult a fáradtságtól, pontosan azért mert minden érdekelte, kész rémálom volt, mert volt, hogy 1 órahosszat is próbáltam altatni. Ő meg csak cibálta a baldachin, az ágyneműt, ütögette a rácsot, beszélgetett, emelgette a fenekét.... Kb. 1 éves koráig így ment az altatás. Aztán valahogy könnyebb lett, megtanulta, hogy ha álmos, aludni kell. Most lassan másfél éves, de még mindig altatni kell, nem alszik el magától. Lehet hogy én rontottam el...nem tudom, de 6 hónaposan az idegrendszerének két alvásra szüksége van. Vannak ilyen babák, akik képtelenek megnyugodni.
2011. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na az én fiam az 2 hós kora óta nem alszik napközben, néha-néha 10-15 percet aztán annyi. Most 6 hós.
2011. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiam 6,5 hónapos. Kétszer alszik: délelőtt 40 percet, délután 1,5 órát.
2011. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!