Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Bella Happy pelust...

Érdemes Bella Happy pelust venni? Hol veszitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be ez a fajta pelus. Talán csak az én babám testalkatához nem megfelelő, de nem illeszkedik rá olyan szépen. A kaki kifolyik belőle. Mi az Auchanban vettük, amikor egyet fizet, kettőt kap akció volt.
2010. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált. Vékony, és ahhoz képest nagyon jó nedvszívó. Auchanban vettük amikor egyet fizet kettőt kap akció volt. Így hihetetlen olcsón kijött, és minden két csomaghoz kaptunk valami apró ajándékot is. (Pelenkázó alátét, törlőkendő)
2010. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is úgy vettük auchanba a kicsinek is (2 hónapos 7 kiló) meg a nagynak is (2 éves 11 kiló.)


A kicsinek néha kifolyt de mondjuk az más pelusnál is előfordult (csak a pampersnél nem).

A nagynak tökéletes volt.

Én féltem hogy mi lesz ha xar ennyi pénzért valahogy tartottam tőle..

de gumirozott elől, hátul is (ez a fiamnál nagyon kell mert vékony és elállnak a pelusok felül ált).

és jó az anyaga is, nem csomósodik és van egy mennyiség amit már nem bír el, de az a liberó 5-ösnél is igy van.

2010. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most volt a baba magazinban egy minta. Este fürdetés után éjszakára adtam a fiamra (4hónapos), hogy ha reggelig kibírja, akkor jó lesz. Éjjel kettőkor teljesen át kellett öltöztetni, mert az a minimális kaki is kifolyt belőle, amit produkált a babám. De tényleg, még a bokája is kakis volt. A Tescos kétszer annyit elbír...

Pedig örültem volna ha beválik, mert tök jó a gumírozása, és illeszkedett is a babámra, de valami mégsem volt jó. A másik, hogy úgy rémlik, mintha nem lenne a pelusban a két szélén az a kis gát, ami elvileg nem engedi ki a "termést".

2010. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó.

Pisi kifolyt, vastag, merev (a Pampers és DM-he viszonyítva), és valahogy mindig nagy volt a gyerekre, pedig bőven benne volta méretben.


Egyébként és a Corában láttam eddig.

A popsitörlőjéről sem vagyok jó véleménnyel.

2010. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2010. jan. 25. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk sem valt be, vastag is, es ki is folyik minden belole. Mi a Pamperset es a DM es pelust hasznaljuk.
2010. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!