Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy magyarázzam el neki hogy...

Hogy magyarázzam el neki hogy a mamákat is szeretnie kell? egy éves fiúcskáról van szó!

Figyelt kérdés
nem akar a mamákkal foglalkozni egyikkel sem!se anyukámmal se anyósommal!pedig ők szeretik goglalkoznak vele tanítgatják játszanak vele vigyáznak rá etetik itatják bármi megvesznek neki mindent stb... ő mégsem viszonozza ha jönnek nem örül nem ad nekik puszit stb... de bárki más egy idegennek is örül köszön stb..Mit tegyek hogy tudja őket is szeretnie kell hisz ők imádják őt!
2010. jan. 24. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom 13 hós, de sose szerette a nagymamáját (az én anyukám már nem él sajnos). ami szerintem nem véletlen, mert ő is az a letámadós-fejhangon gügyögős-lassan tagoltan túl hangosan beszélős fajta. Őszintén szólva én se szeretném a heylében. Nem akarom megsérteni, hogy "haasználati utasításokat" adok. most meg pláne gáz a helyzet, hogy kitört rajta az utálok mindent, mi idegen korszak.... visít, csak az a jó, ha kézben fogom, és állok vele. majd csak kinövi, gondolom.
2010. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!már el keseredtem hogy csak az én babám ilyen a mamikkal de ezek szerint semmi baj nincs a babómmal más kicsivel is megtörnént ez!
2010. jan. 26. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!