Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mini Piccasonak hogyan magyará...

Mini Piccasonak hogyan magyarázzam el, hogy ne a falra rajzoljon?

Figyelt kérdés

18hónapos kisördög mindig megtalálja a tollaimat(hiába tettem el őket, mindig elől marad egy véletlen), és gyönyörű rajzokkal díszíti a lakást.

Hiába adok neki papírt, akkor is a falat firkálja:D:S:S:)))

Tippek?

A fal mosható, festhető, de akkor is.


2010. dec. 10. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Adjál neki nagy háztartási csomagolót és toll helyett vastag zsírkrétát.

Ha mindenre elszánt vagy, akkor ujjfestéket is, had maszatoljon.

Hátha kiéli művész hajlamait:)

Aztán persze gondosan pakolj el mindent...

2010. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmit nem tudsz szerintem.Az én fiam is firkál mindent pedig saját rajzfüzetei vannak.

Vettem neki aszfaltkrétát, mert azt száraz ronggyal le lehet törölni,de az sem használt.Amint látószögön kívül vagyok már szedi is elő a tollakat, hiába van polcon meg szekrénybe, kis asztal+kis szék és kész is a létra. :)

Szerintem jobban jársz ha megbarátkozol vele.

Én csak akkor kaptam szívbajt amikor a falra festett micimacit firkálta össze.

2010. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a falon autózás ment sokáig. A baj az volt ezzel, hogy a kerekük szépen össze is karcolta a falat, de olyan is akadt ami a karosszéria színét hagyta a falon.

Mi többször rászóltunk, hogy nem szabad, csak a földön. Ha nem használt, elvettük és feltettük a hűtő tetejére. Persze rögtön sírva fakadt, de használt. Ma már csak néha-néha próbálkozik vele, s közben figyeli, hogy mi a reakció. Ha rászólunk, mutatja, s mondja, hogy nem-nem, csak a földön.

Sőt a Télapó is mondta neki, hogy nem szabad, csak a földön autózni. Ezt is emlegeti néha.

2010. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!