Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni a mamánál?

Miért nem akar aludni a mamánál?

Figyelt kérdés
Egy udvarban lakunk anyukámmal és vasárnap délelőtt mindig át szoktam vinni hozzá a 4 hónapos kislányom. Nagyon jól elvannak, nevetgélnek, játszanak, de mikor elűlmosodik a baba, eszméletlen sírásba kezd, nem lehet megnyugtatni. Ezt már most harmadszor csinálja. Itthon sosincs gond az alvással.
2010. jan. 24. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, próbáljatok dinamikusan alkalmazkodni. Rengeteg minden zavarhatja: jön a foga, túl fáradt, valamit változtatni kell az alváson... Ki tudja? De remélem hamar visszarázódtok!
2010. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a sok élmény nem hagyja Őt aludni. Az én fiam sem akar aludni a mamánál, mi is heti egyszer megyünk hozzá. Annyira élvezi a játékot, az új köznyezetet, hogy nem tudom lefektetni, midíg csak rohangászna, játszana (17 hónapos). Amikor meg már nagyon fáradt, akkor sír. Aztán nagynehezen sikerül elaltatni, de muszáj, hogy ott legyen az alvós játéka.
2010. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányom ilyen (jobban mondva a nagyobbik kb. 2 éves kora után már bárhol elaludt, kisebbik még csak 1 éves), hogy ha nem otthon van a saját ágyában, akkor csak sírva tud elaludni. HA ott vagyok vele, akkor is. Főleg a kisebbik ilyen, ő még itthon, velünk egy ágyban sem bír elaludni (pedig 4 hónapos koráig a mi ágyunkban aludt), csakis a kiságyában. Amúgy rendkívül jó alvó. Majd kinövi, ne félj! :) Állítólag a gyereknél konzervatívabb élőlény nem létezik, azért van ez.
2010. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!