Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki 8 hetes babája...

Mindenki 8 hetes babája átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Olyan sokat olvasok itt,hogy már 8-9 órát alszik egyhuzamban.Az én kicsim este 11-12 felé alszik el és 1x minimum fel van éjjel.Csak az én babám nem csodagyerek?
2010. jan. 22. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos koráig csak egyszer kelt fel enni, aztán valami miatt szinte óránként ébredt. Megtartotta eme rossz szokását, mert már 16 hónapos, és még mindig többször ébred este.
2010. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamon sem lehet kiigazodni! Ő most lesz 4 hónapos,1,5 hónapon keresztül átaludta az éjszakát, aztán elmentünk anyósomékhoz karácsonykor több napra és nemtudom, hogy azért e, de azóta összevissza ébred éjszaka és persze többször.Ja arról nem beszélve, hogy napközben max 3 órát alszik, de azt sem mindig egyhuzamban.Egyszer majd biztos átalusszák az éjszakát, csak egy kis türelmet minden anyukának!:)
2010. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!