Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki 8 hetes babája...

Mindenki 8 hetes babája átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Olyan sokat olvasok itt,hogy már 8-9 órát alszik egyhuzamban.Az én kicsim este 11-12 felé alszik el és 1x minimum fel van éjjel.Csak az én babám nem csodagyerek?
2010. jan. 22. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahhh.. enyém sem csodagyerek. :) Kb. két hete alussza át az éjszakákat (egybefüggően 7 óra, majd kis ébrenlét után még 3 óra). 14 hónapos. Előtte éjszakánként minimum 3x keltünk, és maximum 13-szor...
2010. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden baba más. Van aki egyszer sem kel, van aki 10x is, meg a kettő közt minden lehetséges, millió dologtól függ, olyanoktól is amire te nem feltétlen lehetsz hatással, amin nem változtathatsz.
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű hogy ilyenkor már minden babának aludnia kéne. Tudom ez téged nem vigasztal mert gondolom te sem alszol túl sokat, bízzál abban hogy előbb-utóbb átalussza az éjjeleket. A te babád is csodagyerek, csak lehet hogy nem az alvásban! Kitartás!

Esetleg gondolj arra ami segíthet: megfelelő hőfok a szobájában, jóllakott-e, büfizett-e...

2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6 hetes kora óta alussza át az éjszakát, akkor 10-11 órát aludt. most 10 hónapos, és 13-14-15 órát képes egyhuzamban aludni. nem csodagyerek, csak jó alvó :)
2010. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem csodagyerek akkor. 12 hetes és egyhuzamban max. 7 órát alszik aztán felébred enni és után alszik még 3 órát eszik és utána már csak kb. 1 órát alszik.Szoptatom szerintem azért nem alszik olyan sokat egyhuzamban.
2010. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 4,5 hónapos, de éjjelente még mindig 2-3 szor felébred, cumizik egy kicsit, majd alszik tovább.
2010. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 3 hónapos múlt,de esze ágában sincs még átaludni az éjszakát. 3 óránként ébred,de ha olyanja van akkor 2,5 óránként!Abban reménykedem talán ha majd elkezdem a hozzátáplálást,akkor.
2010. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém szintén 4,5 hónapos, és éjjel tuti egyszer felkel.
2010. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az enyém jövő héten lesz 4 hónapos, és rögtön első este, ahogy hazahoztuk a kórházból, 9-től 3-ig aludt. Aztán az 5. héten egyik éjszaka felriadtam, hogy úristen, mi van a gyerekkel, már reggel 5 óra! Rohantam hozzá, és aludt. Onnantól kezdve szép lassan átállt a reggel 6-os felkelésre. Pár hete kipróbáltam, hogy mi lenne, ha nem kelteném fel. Este 9-től reggel 9-ig simán aludt. Viszont így nem tudtam 5x, csak 4x enni adni neki napközben, így szépen visszatértem a 6-os felkeléshez. Utána így is visszaalszik 10, fél 11-ig. Az öregapja alvókáját örökölte. :)

Banyuci

2010. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Banyuci,nagyon irigyellek!De előbb-utóbb talán ő is többet alszik.Az a baj,hogy ő napközben sem nagyon alszik.Így mikor eldöntöm,hogy na most alszok,tuti felébred és nem alszik vissza,
2010. jan. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!