Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok érzékeny, túlreagálo...

Én vagyok érzékeny, túlreagálom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyósnál lakunk ahol kutya, macska van. A babakocsit sajnos csak egyetlen helyre tudom tenni ahol nincs útban, de ott folyton lepisili vagy a kutya vagy a macska (nem tudom melyik, tök mindegy). Ettől teljesen kész vagyok. Mert igaz nem az a része pisis ahol ül a gyerek, hanem lent, ahova bepakolom a szatyrokat ha elmegyek vele vásárolni reggel (kaja!!!). A páromnak már többször mondtam, ő persze lehurrog "semmi baja nem lesz a gyereknek", anyóst meg nem érdekli mert szegény állatok... már a tököm tele van hogy ennek a gyereknek mit kell itt néha kiállnia, mert fontosabbak a dögök mint ő. Szerintem nem egészséges hogy a babakocsi rendszeresen le van pisilve, rosszul vagyok tőle. Nem beszélve arról hogy egyszer még le is volt fosva (már bocsánat a kifejezésért). Jogos a felháborodásom? Egyébént le van takarva fóliával de az sem segít, mert akkor arról folyik az egész trutyi, ha meg a huzat leviszi akkor meg mindegy. A garázsba nem tudom kitenni mert az meg egész nap nyitva van (több okból kifolyólag), bármikor bemegy oda vmelyik állat, ugyanaz a helyzet. A lakásban máshol nincs hely. Van ötletetek?
2010. jan. 22. 15:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A párom állatokkal nőtt fel, ő hozzá van szokva ilyesmikhez, nem érdekli. Nekünk otthon anyuéknál semmilyen állat nem volt, ezért én ezt képtelen vagyok megszokni, de nem is akarom. Nem hagyom hogy a gyerekem két szaros dög piszkában, mocskában nőjön fel.
2010. jan. 22. 15:42
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Jogos a felháborodás. mellesleg nem túl jó érzés cicapisis babkocsival járkálni. Nem lehet lepatentolni a kosarát?Csak mert a miénknek le lehet...

Az talánmegoldást jelentene.

2010. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem, ha kimegyünk az utcára, ott felcsapódik rá a sár, ott se lesz sokkal tisztább. Ahogy olvasom, nagyon más hely, megoldás nincs. A kaját, amit vásárolsz, úgyis táskába, nylonzacskóba teszed... Esetleg ha összecsukható, csukd össze és úgy tedd egy zsákba..ez meg napi használatnál nem praktikus..
2010. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ennek majd utánanézek, mert ezt nem tudom.
2010. jan. 22. 15:43
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem reagálod túl!Elég szomorú,hogy anyós pajtást nem zavarja!Most attól függ,hogy milyen kapcsolatba vagy vele!Én elküldeném a pi...-ba!De ezt te sajnos nem teheted meg mert nála laktok!Mond el neki szépen hátha megérti!
2010. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ért az meg semmit, mindent személyes támadásnak vesz, még ha szépen mondom is. Eddig mindig így volt. Aztán persze én vagyok a hálátlan. Nem sorolom még miket csinál, de rendszeresen veszélyezteti a gyerekem egészségét, de bezzeg engem ki tud oktatni hogy mit hogyan kéne csinálnom... de ez most más tészta.
2010. jan. 22. 15:51
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, túlreagálod. Az utcán nylon zacsit terítesz alá amerre mész? El sem tudod képzelni mennyi kutyaszar csapódott már fel rá a sárból. Vegyél egy nagy zsákot és takard le!
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért pisili le, mert érzi más kutyák és macskák pisijének a szagát, amibe az utcán beletolod a kocsit. Öntsd le domestossal vagy hypo-val.
2010. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nézzük az állatok szemével: a kutya vagy a cica valamiért megjelöli a babakocsit. Kan kutya és kandúr, nem? Azok csinálják ezt... Lehet kapni kertészeti boldban macskariasztó sprayt, fújd le vele azt a helyet, ahova pisil. A kutya viszont tanitható, ez egy rossz szokás, neveld ki belőle, ha már senki sem segit, ezt neked kell megoldanod! Mikor a kutya lepisili, azonnal húzd el onnan és határozottan, hangosan kiabáld, hogy nem szabad!!! Tudom, hogy gáz, vagy megfogadod, vagy nem: tekerj össze egy ujságot, tedd a kocsi mellé. Ahogy meglátod őket közeledni, azonnal csapj a seggükre! Kézzel nem csapunk, mert odakap! Tudják meg, hogy mit kapnak, ha a kocsihoz közelitenek!
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elhihetitek ha látnám hogy épp lepisilik kapna tőlem mindkettő. De természetesen sunyiban csinálják, ezért nem tudom melyik a bűnös. Egyébként a kutya 4 éves, szobatiszta, ha ő csinálja akkor csak a féltékenység lehet az oka. A macska meg... hagyjuk...inkább nem részletezem.
2010. jan. 22. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!