Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan folytassama a hozzátápl...

Hogyan folytassama a hozzátáplálást? Nem igazán megy, segítséget szeretnék.

Figyelt kérdés

Fél éves anyatejes fiammal 1 hete kóstolgattatok. Először szépen elfogadta az almalevet, csak keveset persze, aztán a harmadik naptól elkezdett fintorogni az almapürétől, még bele is borzongott, kiköpte. Próbáltam szopi előtt és két szopi között is, de mindegy volt. 5 nap után megpróbáltam a baracklevet (fagyasztott őszibarackból), hát az sem tetszett egyáltalán.

Pedig már egy jó ideje kilesi a szánból a falatot az asztalnál, úgy vettük észre érett lehet már a hozzátáplálásra.

Ha sem az almát, sem a barackot nem fogadja el, mi lesz később?

Vagy nagyon savanyú neki? Kétféle almát is próbáltam.

Mi lehet a baj? Hogy tovább?

Nagy, erős, jószopó baba egyébként.


2010. jan. 22. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is kiköpte az almát, így vettem neki alma-őszibarack püréket, meg sütöttem sütőtököt. Nagyon imádja, bármikor megeszi így:) Esetleg próbáld ki. Vannak jó áron babakaják is, csak arra figyelj, hogy ne legyen benne cukor:)
2010. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!