Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalta ezt valaki Postán,...

Tapasztalta ezt valaki Postán, vagy egyéb hivatalokban?

Figyelt kérdés
Tegnap el kellett mennem Postára. A gyerek jól bebugyolálva, a postán meg negyven fok. Beálltam a legrövidebb sorba, és amikor odaértem, akkor közölték velem, hogy már mondták, hogy ebbe a sorba már ne álljon senki, bár ezt én nem hallottam. Amikor kértem, hogy engem még "rendezzen" le, hogy ne kelljen a babával még egy sort végigállnom, egyszerűen csak behúzták előttem az ablakot. A másik sorban meg mindenki látta az esetet, de senki nem mondta volna, hogy álljak nyugogdtan ekőre! Hát hova jutunk így, ha már ennyire sem figyelnek az emberek egymásra, de még a babákra sem! ELKESERÍTŐ!!!!
2010. jan. 22. 09:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Óóóó,nekem még terhesen,óriási pocakkal sem adták át a helyet a metrón!!!
2010. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

hát, volt ilyen, ilyesmi is, de az ellenkezője is.

olyan is volt, szóltak, hogy a kisgyerek hallgasson el. díjbeszedő vállalat.

de olyan is volt, hogy kifejezetten előre küldenek, ami jól esik, de kicsit kínos is. Lesz még nálatok, mindenféle, de lassan hozzászoksz. Ám vannak nagyon előzékeny, kedves emberek is.

2010. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyet nem tapasztaltam,szörnyű.Mi a gyerek orvosnál voltunk,9hónapos babával.Elöttünk nagyobb gyerekek vagy recept iratók.Babám sirt nyüglödött,mikor megkértem az egyik anyukát bemehetnénk e elötte.Azt mondta várjam ki a soromat ahogy ő teszi.Igaza volt,de forditott esetben én biztos beengedtem volna.Szerencsére kijött az aszisztens nő és egyből beinvitált minket.Terhességem alatt is rengeteg hasonló dolog történt.Igen ilyenek az emberek.
2010. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez az első, amit még pocakosan megtanultam: senkire ne számíts, az emberek jóindulatára meg végképp ne! Nekem a buszvezető csukta rám az ajtót úgy, hogy babakocsit toltam plusz 7 hónapos terhes voltam. Egy ismerősöm pedig 6-7 hónapos terhesen rosszul lett az utcán, leült a járdára, fejét az ölébe hajtotta (hogy elmúljon a rosszullét), csak annyit hallott: Nézd már, fényes nappal már be van ba..va. Senkinek nem jutott eszébe megkérdezni, hogy mi baja, tudnak-e segíteni...
2010. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kedden a buszon szerettem volna a babakocsinak és tolószéknek szánt helyre betolni a kocsit,mire egy jól szituált középkorú úriember közölte,hogy van még hely máshol,elférnek és nem mozdult.A mögöttem állók a babakocsin keresztül tudtak csak közlekedni.Én csak mosolyogva annyit szóltam,remélem a közeljövőben már jogosult lesz a használatra és rámutattam a tolószékes jelre.
2010. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ide jutott ez az egész ország. Mit is várunk nem születnek gyerekek, csak nyugdíjasok. Az emberek, olyan ridegek, elkeseredettek, hogy az valami borzalmas. Mindenki a csodára vár, de a csoda nem jön el egy ilyen társadalomba. Néha már szégyellem, hogy magyar vagyok és hogy itt kell a gyerekemet felnevelnem.
2010. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vásásrlásnál is ilyesmiket tapasztalok. Ott sem enged előre senki. Nem feltétlenül várná el az ember, de azért tök jól esne, ha valaki csak úgy felajánlaná. Főleg a nyugdíjasoktól vagyok néha kiakadva, mert ők aztán nem feltétlenül kell hogy siessenek. Bár lehet nekik, valami fontos, sietős dolguk, de azéret mégigscsak furcsa, hogy mindegyik, mindíg siet, és nem ér rá még két percet sorban állni.
2010. jan. 22. 09:48
 8/26 anonim ***** válasza:
Meg néha az az érzésem, ha a kisbabámmal bemegyek valahová, hogy lenéznek. Pedig a gyerek és a férjem nélkül, megnéznek páran, de ha ott van a babám szinte lesajnálnak. Na ez hogy van?
2010. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, van ilyen is. persze, felháborító, de én terhességem alatt is meg azóta is, két kicsivel rengeteg jóindulattal is találkozom.

Persze, hallottam már olyat is, hogy direkt gyerekkel megy, hogy előre jusson, de higgyétek el, nem ez a jellemző!

Nekem a busznál, villamosnál majdnem mindig egyiket vagy másikat lesegítik.

De, ahogy nem vagyunk egyformák, ez ügyben sem egyformán cselekszünk. Örüljünk, ha valaki segít, de ha nem, hát lapozzuk le gyorsan, ez saját érdekünk is.

2010. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Tudod én is piszok jó indulatú ember vagyok, de soha nem kaptam még vissza. De annak örülök, hogy tavaly megmentettem egy ember életét, aki ott feküdt a járdán elkékült fejjel, mindenki csak elment mellette, én meg azonnal hívtam a mentőket, és megvártam amíg elvitték. Sőt érdeklődtem utána a kórházba, és azt mondták agyvérzést kapott. Később azt is meg tudtam felépült. Boldog voltam!!!
2010. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!