Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalta azt, hogy...

Más is tapasztalta azt, hogy a Tommee Tippee cumisüvegnek nem működik a szelepe?

Figyelt kérdés

Evés közben a vákuum hatására teljesen összecuppantja a cumi részét. Gyanítom nem nyit ki a szelep ami a levegőt engedné be. Másnál is volt ilyen, vagy selejteset vettem, vagy ez direkt ilyen?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 31. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet, ha nem jól illesztettem a cumi részt a műanyag "karikára"....
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


pontosan melyik fajtat vetted?

A "cici fazont" (igy hivom amelyiknek a szilikon resze olyan jo nagy) vagy a hagyomanyos fajtat?

A szeles szilikonos nekem tokeletes a masiknal neha eloforduk amikor nem huzom ki teljesen a karikan.

bocs ha benan fogalmaztam.

2011. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor fordul elő ilyen, ha a férjem úgy rácsavarja, hogy alig bírom meglazítani:-))
2011. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vedd le és tekerd vissza a cumi részét. Nekem is sokszor csinálta ezt.
2011. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. febr. 1. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, azt a szelepet ki kell nyitni, összenyomod a másik felén - belső felén - és szétválasztod a kis csövecske végét, így nyílik ki. Többet nem lesz vele gondod akkor. Csak ezt elfelejtik a papírjára ráírni :-)
2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az utolsó válaszolónak, tényleg megoldotta a problémát!!!! Még egyszer KÖSZÖNÖM!
2011. febr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!