Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma pontban kettőkor lesz egy...

Ma pontban kettőkor lesz egy éves a lányom. Van aki szintén ma ünnepel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még 2 hónappal kisebb a babám /egyébként ő holnap 10 hónapos/, így csak szeretnék Nagyon Boldog Szülinapot kívánni neki :))))))
2010. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

boldog születésnapot a kislányodnak!

gyrjatok egy hó tortát :)

gondolom ott is van miből.

2010. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyúrjatok
2010. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapot Neki! :)
2010. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


boldog szülinapot neki.Ne izgulj,csak hagyd hogy úgy élvezze a babád a szülinapját ahogy akarja,ahogy tetszik neki.

2010. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aranyosak vagytok. Nagyon szuper érzés, anyának lenni. Nagyon sok mindent tanultam ezalatt az egy év alatt, és sok-sok örömben volt részem. Kívánom, hogy mindenki átélhesse ezt az érzést, aki csak akarja!
2010. jan. 21. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

kicsit lemaradtam, de NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok a kislányodnak.

Boldog, öörömteli babázást:):):)

2010. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szomszéd kisfiú is épp ma egy éves :) Boldog szülinapot!!
2010. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na mesélj milyen volt a szülinap?hogy viselte?én küldtem a képet.
2010. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a jókívánságokat!

Szerintem én sokkal jobban meg voltam hatva, mint Ő. A torta nem érdekelte, kapott egy sütifaló bödönkét, na onnantól kezdve se kép, se hang, ennél jobb ajándékot nem is kaphatott volna. A családi, nagyszülős bulit hétvégére tervezzük, kíváncsi leszek rá. Egyébként nagyon furi volt ez a mai nap, szinte egész nap az egy évvel ezelőtti események játszódtak le bennem. Nagyon szerencsésnek érzem magam, mert van egy gyönyörű, egészséges, szerintem boldog 1 éves lánykám, akit az apukája is nagyon szeret, és aki nagyon sokat segít nekem. Összességében, voltak nehéz és fárasztó napok, de életem legboldogabb éve volt. Még sok-sok ilyet szeretnék!


Köszi mindenkinek aki írt, és bocsi, hogy hosszú lett, de kikívánkoztak belőlem ezek az érzések.

2010. jan. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!