Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred MINDEN EJJEL...

Miert ebred MINDEN EJJEL PONTBAN EGYKOR a 9 hos babam?

Figyelt kérdés

Es barmit teszek, o nem hajlando visszaaludni, sot egy ido mulva mar akkor is hisztisen sir, ha az agyat megkozelitjuk. Ha belerekom, meg plane dobalja magat es sir. Olyan, mint aki nem almos. Beszelget, meg mutogat..


Es oszinten...mat teljesen keszen vagyok.


Megoldast vagy egy cipoben jarokat varok!


2011. márc. 17. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam 2 éves,de volt nekünk is ilyen gondunk tavaly.Az a lényeg hogy ne stresszelj! Ha felkel és abszolut nem tudod visszaaltatni,nincs más megoldás,keljetek fel,játszatok,menjetek ki a nappaliba,csinald meg éjszaka a dolgod,vagy amit megtudsz.Persze ha reggel menned kell dolgozni nem jó ötlet,akkor probaljatok a pároddal felvaltva.Èn igy csináltam,mert eröltetni hogy visszaaludjon hiaba volt minden,nem akart.Mostmar beállt,alszik rendesen. Még azt is probalhatnád hogy adsz neki egy kis langyos tejet,visszaalszik -e,vagy probalj lekapcsolni mindent és simogatni,hátha,,,nekünk néha sikerült. Eröt,és türelmet kívánok ne aggodj majd elmulik,ez igy csak egy fázis!:-)
2011. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

előző! Langyos tejet egy 9 hónaposnak???


Ezt sok baba csinálja 2-3 hétig, aztán maguktól abbahagyják. Este jobban l e kell fárasztani és a délutáni alvást is meg lehet rövidíteni, ezek célravezetőek általában.

2011. márc. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányom 8 hónapos korától ébred minden éjszaka 12 és 1 között. Először nyöszörög, majd felül és elkezd beszélgetni. Adok neki egy pár korty vizet (ha elfogadja), ha nem válik be, akkor gyorsan melegítek neki egy kis langyos tejet (tápszert) kb 100-120-at és vissza alszik. Pedig Ő már rendes vacsit kap, rendesen le van fárasztva, mert 8-1/29-kor legkésőbb már alszik. Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy ennyi idős korban már éjszaka nem kell neki "enni" adni, de az én férjem minden hajnalban 4-kor megy dolgozni, így nem igazán megoldható az, hogy felváltva legyünk vele éjszaka. Remélem én is, hogy hamarosan kinövi, mert már elég fárasztó.
2011. márc. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az enyem masfel eves. szinten felebred ejszaka ,de csak ha koran fekszik. nekem a 9 es fel 10 kozotti lefektetes valt be.reggelig alszik,6 es 7 kozott felebred oda adom neki a tapszeret az agyba es vissza alszik meg 8-9 ig.
2011. márc. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. nekunk is felebredt ejjel egykor es jatszani akart,de mivel dolgozok nem engedhettem meg magamnak az ejjeli jatszast. megsimogattam ,pelust csereltem es hagytam sirni mig elaludt. 3-4 ejszaka ,es abbamaradt az ejszakai felebredes. meg adtam neki a fogzasra valo fajd.csill,nyutato gyogyszert is az nem art es valoban megnyugodott tole.
2011. márc. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Minden éjszaka éjfélkor kelünk,és onnantól fél-1 óránként(nem enni),csak úgy!!!!9 hónapos és 4 HÓNAPJA CSINÁLJA!!!!Ez most csúnya,de elegem van!!!!!!!!!!!!!Gyűlölöm az éjszakákat!

És nem tehetem meg ,hogy hagyon sírni,mert szülőknél élünk és másnap mindenkinek menni kell melózni!

2011. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha magatokközé veszitek?
2011. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
07.41 vagyok.Azt nem nagyon szeretném:(!Hogy magunk közé vegyük!Mert akkor apa nem tud aludni:(És ő is megy másnak 12 órázni:(
2011. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
másnap bocsi...
2011. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Ez most furcsán fog hangzani, de próbáld ki azt, hogy egy órával az éjszakai szokásos ébredése előtt picit megébreszted, majd visszaaltatod. Ez a típusú ébredés egy rossz szokás, a baba időre beállította magát. Ki kell zökkenteni. Remélem így vagy úgy de sikerül megoldanotok. Sok sikert.:)

2011. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!