Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az h akár mikor...

Miért van az h akár mikor alszik el este, mindig pontban 5kor kel és nem bírom visszaaltatni?

Figyelt kérdés
Ezért kénytelenek vagyunk este hamarabb fürdetni h kipihenje magát.... De így is mindig álmosan kel mostanában. Már kész vagyok! Most jön a 6. fogacskája, de eddig nem volt semmi baj, most meg éjjel is elég gyakran kel, napközben alig bir elaludni, ha el is alszik csak félóra és kész, aztán nyügi.... Segítsetek, mit tegyek?! Elmúlik ez valaha? Már sírni volna kedvem néha, hogy mindig álmos szegénykém. Amúgy tegnap volt 6hós
2011. jan. 9. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Korán kelő típus

amúgy miért nem használtok alanyt a mondatokban?

(lehet lepontozni, de már meg akartam kérdezni ezt rég)

2011. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig aludt Zselyke reggel 7 fél 8ig
2011. jan. 9. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hós a kisfiam és teljesen mindegy, hogy mikor alszik el este reggel 6-kor már fenn van. Én sem tudom az okát, de a délelőtti alvással bepótolja a lemaradást.
2011. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves a babám, most jön a 6. foga, nappal elvan, éjjel 5x-6x megébred, felsír, de hála istennek visszaalszik, de azért igy is elég fárasztó szinte óránként kelni hozzá. Sokszor ő is felébred 5-6 között, mert éhes. Utána visszaalszik 9-10-ig. Próbáld ki, etesd meg ha felkel hajnalban, hátha csak ez a baj.
2011. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kínálgatom neki a cicit, de nem akar cicizni vagy csak 1-2 slukk...
2011. jan. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!