Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jézusom, visítva sír a 9 hós...

Jézusom, visítva sír a 9 hós babám pontban éjfélkor, ha nem kap cicit?!

Figyelt kérdés

Mióta pontban ébred éjfélkor és 4-kor, és nem kap cicit, mert nem is éhes, nem tudom megnyugtatni.


Ti hogyan oldottátok meg a dolgot?


Mi most elkezdtük megpróbálni a felvesz-letesz módszert, hátha segít (Suttogó).


2011. márc. 24. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha kap, elhallgat? Lehet, hogy mégis éhes vagy csupán a te közelségedre vágyik... Itt a szeparációs szorongás ideje is.. ehet, hogy éberebb állapoba kerül ilyenkor (REM-fázis) és nem bír visszaaludni.. ellenőrizné, hogy megvagy-e még.. Nem biztos, hogy a Suttogó ebben a korban a megoldás... Ilyenkor jönnek rá a kicsik, hogy te és ő külön személy vagytok.. számukra ez az első elszakadás.. Ilyenkor épp arra van szükségük, hogy biztosítsuk őket arról, hogy akkor is vagyunk, ha épp nem látnak minket..
2011. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, fejlődési ugrása van(ez is benne van a Suttogóban), és tényleg éhes. Ha mégsem, akkor egy ideig tartsd kézben, mielőtt alkalmazod a felvesz- leteszt. Tudod, hogyan tovább. Ha még mindig nyugtalan, akkor nem felveszed, csak a fekvő baba testére helyezed a kezed, hogy tudja, ott vagy. Ha tényleg nem éhes, és ez csak berögződött szokás, akkor pár nap alatt, igaz, sok energiával, de túl lesztek rajta.
2011. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szopizik, csak cumizik, és ha beteszem az ágyba, rögtön sír..


Félre ne értsetek, mindig rohanok, ha sír, felveszem, ha sír, ott vagyok, simizem, beszélek hozzá. egy pillanatra sem hagyom sírni.

2011. márc. 24. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, nem hiszem azt, hogy bármit rosszul csinálsz :)

Szerintem ez egy berögződött szokás nála, egy ideig próbáld a felvesz-leteszt, és ha tényleg csak szokás, akkor pár nap, és semmi gond nem lesz. Egy fontos- ha nem beteg, vagy nem éhes, akkor ne hagyd, hogy a kezedben elaludjon, inkább a kiságyban az érintéseddel, aztán csak úgy, hogy mellette vagy, és nemsoká nem ébred majd óramű pontosan.

2011. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Visítva sír.. ez arra jellemző..
2011. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19 hónaposom pontban 4kor ugyanezt csinálja. :o)

Szoptasd meg.

2011. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A visítva sírás a fogzás "jele". Szoptasd, meg, mert éjjel az nyugtatja meg. Nekem két éves a kisfiam, az utolsó fogai jönnek, és ha nem adok neki Chamommillát, akkor éjjel néha még kér cicit. Aztán szépen visszaalszik.

Nehéz időszak ez, de túllesztek rajta.

Neki most erre van szüksége. Így nyugszik meg.

Kitartást! :))

2011. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én nem lustaságból nem szoptatom meg, hanem azért, mert eddig mindig megnyugodott a cicizéstől, akár evett, akár nem.


Most pedig ahányszor az ágy szintjéhez érünk, óriási sírásba kezd.


Viszont úgy tűnik, ez a felvesz-letesz módszer, amit egyikőtök írt, kezd beválni!!! :)))))

A foga jön folyamatosan, de nem ilyen jellegűen sírt miatta.

2011. márc. 25. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!