Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom visszaaltatni...

Miért nem tudom visszaaltatni a 8 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés

8 hónapos kislányom,mostanában felébred éjszaka 2-3 körül,és egyszerűen lehetetlen visszaaltatni,2 óra hosszát játszik (mert már kivesszük a kiságyból,mert úgy ordít)utána elálmosodik alszik tovább.

Este jól lakik,kenjük a fogát,kap estére kúpot.

Ez megy 2-3 hete,előtte ha felkelt kapott egy kis vizet és aludtunk tovább.

Mit rontok vagy rontottam el?

Teljesen elvagyok keseredve.Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 9. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj szerintem enni adni neki éjjel.az én kisfiam is egy ideig végigaludta az éjszakát,aztán egyszer csak kért enni.és én is jártam így akkoriban,nem akart vissza aludni...most kajcsi éjjel és már fordul is oldalra és csicsikál tovább:)
2011. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne vedd ki a kiságyból és legfőképp ne álljatok neki az éjszaka kellős közepén játszani mert hozzászokik!Még ha van egy kis sírás akkor se,de ne hagyd ott,nyugtasd,simizd tehát érzékelje azt,hogy éjszaka van és aludni kell!!Nappal mennnyit alszik???
2011. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltatok,tudom,hogy ez a legrosszabb megoldás,hogy kivesszük,de ha leoltom a villanyt azonnal ordít,feláll vagy este pl.többször beverte a fejét az ágyba.Teljesen felébred.

Eddig is legalább egyszer kelt éjszaka,de pár perc múlva aludt is,nem volt ilyen gondunk.

Igy a nappalaink is teljesen összezavarodtak.

Eddig délelőtt aludt 1 órát,délután másfél-2 órát.

2011. ápr. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!