Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem alszik a baba este?...

Mért nem alszik a baba este? Kislányom 4 hónapos lesz.2 hónapos koráig, este 10 körül letettem és 6,6.30 körül ébredt.2és fél hónapos korától egyre korábban kel. Most már fél kettőkor. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megeteted mikor felébred?
2011. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik napközben? Ha éjjel felébred, éhes? Visszaalszik? Vagy fél kettőtől fenn vagy vele?
2011. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban! :-)

Szerintem nem rontottad el, vagy ha igen, akkor többen is vagyunk így, egyszer egy ilyen kérdésre jött vagy 15-20 válasz, úgyhogy ennyien tuti vagyunk, aki ugyanígy áll/állt!


A mienk 2-4 hónapos koráig aludta át az éjjelt, este 8-tól reggel 5-6-ig. Előtte is csak félkómában kérte a kaját és már aludt is.


Aztán 4 hónaposan egyik napról a másikra 2 óránként kelt, alig lehetett visszaaltatni. Elkezdett forogni, elkezdtek jönni a fogai, nőtt 4 cm-t hirtelen. Nem volt éhes, nem volt szomjas.


Azóta sem lett jó alvó, de most 10 hónappal később jobb a helyzet valamivel, bár még mindig ébred éjjel, és az első kaja 5-6 között van. A hozzátáplálással sem lett jobb a helyzet, pedig eszik eleget, a dokink dobott egy hátast, mikor mondtam, hogy mennyit eszik, de nem nagyon látszik meg rajta, lemozogja. Ezt csak azért írtam, mert ha nem akarsz még hozzátáplálni, most fogod kapni azokat, hogy azért ébred, mert éhes, adj neki tejpépet, francokat vacsorára!


Szóval kitartást nektek!

2011. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megetetem, amikor felébred, és többet eszik, mint általában napközben. Vissza alszik rögtön. Napközben 4-5 órát alszik összesen.

Utolsó válaszolónak: 10 hónapos korától alszik csak normálisan??Jézusom, addig végkimerülésben elpatkolok! Az viszont igaz, hogy hirtelen sokat nyúlt a kislányom, és lehet ezért nem alszik...

2011. jan. 20. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most több tápanyagra van szüksége. Tudsz neki napközben többet adni enni? Talán akkor nem fog éjjel felébredni.
2011. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tegnap 21:06 vagyok


Félreértettél: 14 hónapos most :-)


Szerencsére nekem sincs nagy alvásigényem, bár amikor faltól falig közlekedek, akkor a párom átküld a másik szobába aludni, és átveszi a "szolgálatot".

2011. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 17.14-es válaszolónak. Nem tudok neki több kaját adni, mert nem fogadja el. Próbáltam már fél álomba etetni, mert akkor többet eszik, de akkor sem annyit, amennyit kéne. 130g nálunk nagy szám:)
2011. jan. 21. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:

ha aludni akarsz kénytelen leszel növelni a nappali kaja adagját, míg ezt nem teszed meg, fel fog kelni hisz éhes!

Pár napig etesd sűrűbben, akár 2 óránként is. ha sikerül annyit ennie, hogy nem lesz éhes éjjel, akkor szépen visszaállíthatod 3-4 órás szopira.

2011. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy 4 hónapos korában én bevezetném a sinlacot vagy pótolnám tápszerrel ha nincs annyi tejed már, azért éhes
2011. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy mi már tápizunk egy hónapja, de ciciből is keveset evett, amikor még volt tejem...
2011. jan. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!