Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4hónaposaknak szánt innivaló...

A 4hónaposaknak szánt innivalókból adott esetleg valaki elöbb a babájának mint 4hónap?

Figyelt kérdés

Védőnő azt mondta adjak egy picit nyugodtan a babának 2,5hónapos..mert nem megy neki a kaki.:S a vizet nem issza, a teát sem..(mecsek, kamilla.babamosoly..semmit!!

Jó tanács??


2010. jan. 20. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornéni is javasolta az almalevet,hasonló okokból.Nyugodtan add neki!Már 19 hós és minden rendben vele.
2010. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám is 2,5 hós és a héten kezdtem neki ivólevet adni, mert eddig nem volt rendszeresen kakija.4 hónaposnak valót adok neki, de felhigítom vízzel, hogy ne legyen tömény. Ő tápszeres és anyatejes baba, de a kaki nagyon nincs rendben. Én olyan babaitalt adok neki, ami csak egyfajta rostos gyümölcsöt tartalmaz. Azóta van kaki rendesen :)

Sok boldogságot a picikédhez.

2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor végre valaki aki tudja milyen az ha nehezen megy a kaki:D:D(sajnos)hogy ezt kell megélnünk:(
2010. jan. 22. 22:06
 14/16 anonim ***** válasza:
Laevolac vagy ha gyümilevet akarsz akkor fele-fele arányban higítsd! Próbáld ki a szélcsövet, a félelmekkel ellentétben nem szokik hozzá. Mi sokáig szélcsöveztük 2-3 naponta, mert nem volt kaki (tápszeres), mióta kap gyümölcsöt és zöldséget naponta 2* kakil mindenféle rásegítés nélkül (5 hós).
2010. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy baj volt a kakival, de ahogy betöltötte a 2 hónapos kort, én nem almalevet, hanem az "almapempőt" adtam neki (védőnő tanácsára, bár elég nagy súlyú baba volt, előtte egyébként a Laevolac szirupot használtuk). Viszont van olyan baba, akit az alma megfog. Nálunk szerencsére az ellenkező hatást váltotta ki, minden nap lett tőle kaka, ez totál babafüggő.

Aztán jött egy tápszerváltás (nem akarta megenni az előzőt), és az pedig szó szerint kemény kakit csinált neki. Így szépen kamillatea + gyümölcs, és időnként még a lázmérővel is rá kellett segítenem. Most viszont szépen bevezetjük a püréket, és azok nagyon sokat segítenek. Minden nap egy kaki van, és már a sütőtök is két nap után visszaköszönt a pelusból. :)

Legyél türelmes, nektek is nagyon hamar el fog jönni ez az időszak!

Banyuci

2010. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már alig várom:D
2010. jan. 23. 09:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!