Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4hónaposaknak szánt innivaló...

A 4hónaposaknak szánt innivalókból adott esetleg valaki elöbb a babájának mint 4hónap?

Figyelt kérdés

Védőnő azt mondta adjak egy picit nyugodtan a babának 2,5hónapos..mert nem megy neki a kaki.:S a vizet nem issza, a teát sem..(mecsek, kamilla.babamosoly..semmit!!

Jó tanács??


2010. jan. 20. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én már ilyenkor elkezdtem adni a hipp granuláltakat, mondjuk napi fél decinél többet sose ivott belőle.. meg nem tudom, ez segítene-e a bajotokon... gyömölcslevet még nem adnék 2,5 hónapos babának. ha mondjuk 3,5 lenne, akkor igen.
2010. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor a teát kipróbálhatnám?? melyiket ajánlod?? azért lenne jó a plusz folyadék mert lazítana a székletén
2010. jan. 20. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:

én az alma-citromfüveset adtam már ilyenkor. de van olyan is, hogy málna-csipkebogyó.

majd jól le fognak szúrni biztos, de én akkor is azt mondom neked, hogy bátran. ez régen újszülött kortól volt, aztán a magyar hozzátáplálási séma megváltoztatása óta került rá a 4 hónapos címke. pici cukor van benne, de csak éppen annyi, amennyit te is beletennél.

2010. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és ezekhez mennyi víz kell? pont van itthon minta, akkor kipróbálnám
2010. jan. 20. 16:39
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

most ezért lehet h lepontoznak,de akkor ez van.

a fiam is küzdött a kakival néha,és anyu tanácsára,aki felnevelt 5 gyereket,almalevet adtam a fiamnak,aki kb ugyan abban a korban lehetett mint a ta babád.utána mindig volt kaka.nem kell sok,elég pár kanál,és beindítja(kicsit meghajtja a babákat).babám megitta(kanalazta)rá fél 1 órára volt is kaka.csak arra figyelj,ha esetleg kipattogna akkor ne add.és tényleg nem kell sok csak pár kanál,mert még picike nagyon.

2010. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1 decihez egy púpos kiskanál. szerintem a mintád az pont egy decihez van, én is találkoztam már ilyen mintákkal. de ha óvatosabb vagy, nyugodtan adhatod úgy, hogy a felét 1 decihez.
2010. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:) És az almalevet hogy kell?? friss almából?
2010. jan. 20. 16:45
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként én is úgy tudom hogy ezek a teák régen újszülött kortól voltak..:)
2010. jan. 20. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is odaadtam ilyen idősen a kislányomnak a Kristályvizes bébiitalt mert a teákat szintén nem itta meg. semmi baja nem lett tőle. ezekre 4 hónapos kor van ráírva. én a sütőtökkel kezdtem és imádta. mindegyik nagyon finom egyébként.

2010. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az almalevet ugy kell,legalább is én ugy szoktam,hogy fél-1 gerezd(attól függ h mekkora)almareszelőn lereszelem(ha nincs almareszelő,jó a sima reszelő is csak az apróluku legyen),persze elötte meghámozom,majd kis luku szürön átnyomkodom kanállal,és már lehet is adni neki.de először csak tényleg csak 2-3 kanállal max,és folyamatosan emelheted az adagot,meg egy idő után már adhatod a pempőt is(nem nyomkodod ki a levet)de azt is fokozatosan.

remélem segít nektek a kakilásban.

2010. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!