Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánál mi az oka...

Anyatejes babánál mi az oka az étkezések kiváltásának?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
2010. jan. 19. 09:40
 22/25 anonim ***** válasza:

Elolvastam az általad belinkelt cikkeket. Engedd meg, hogy feltegyek egy kérdést Neked!

Azt olvastam, hogy 1 éves korig napi 5/8 dl tejre van szüksége a babáknak, (amivel egyet is értek). Én mindhárom gyermekemnél úgy tapasztaltam, hogy 7-8 hónaposan már egy etetés alkalmával 2-2,5 dl tejt ittak, 9 hónaposan 2,5-3 dl-t. Ha este és reggel szopnak, akkor a többi három étkezés alkalmával miért lenne szükségük rá, miért ne lehetne azokat teljesen kiváltani?

2010. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

a 2.cikk vérlázítóan undorító. a fiam pl. 20 hónapos, 3 hetes korától tápszeres. ez a cikk úgy beszél a tápszeres babákról mint vmi hibrid kifeljeszett, de jól elcsökevényesedett egyedekről. gusztustalan. ráadásul nem igaz ami le van írva, ez a betegesebb, erőtlenebb, de annál zsírósabb meglátás kissé idejétmúlt....

az 1.cikk teljesen rendben van, de 500-800 mili tejről beszél, ami napi 2 étkezéssel fedezve van.

2010. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hát valaki cikkekből neveli a gyerekét, valaki meg ösztönből. ilyen ez.
2010. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát igen... Van,aki minél hamarabb elválasztja a babát,hogy mehessen inni,szórakozni és van,akinek a baba fontos és addig szoptat,amig kéri.
2010. jan. 21. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!