Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónap körüli babád eszik...

10hónap körüli babád eszik még tápszert hajnalban? Napi étkezések száma? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

10,5hónapos a kicsi,de még minden hajnalban eszik tápit 4-5óra között,aztán alszik 8ig.

mivel már reggelizik,meg vacsizik is,igy 7x eszik egy nap...

igy:

4-5közt tápszer 150-180ml

8 reggeli kenyérfalatkák valamivel

10 gyümölcs 200-250g

12-13 ebéd(már mindenféle)kb 220-250g

16 tejpép vagy túró-gyümivel ilyesmik

18.30 maradék főzi vagy hidegkajcsi(kevesebb mint az ebéd)

20h tápszer 220ml


a pici egyáltalán még csak nem is pufi,s nem is akarom elhagyni a reggeli tápit,majd ő ha nem igényli,csak kiváncsi vagyok másnál is hasonlóan van e...

köszi


2011. ápr. 4. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

9és fél hónapos babám:

reggel tápszer:220ml(8 és 10 óra között,attól függ,mikor eszik éjjel)

ebédre főtt ételt eszik(főzelék,husi,ilyesmi)

délután kap joghurtot,túrót,kenyérfalatokat,tejpépet...mindig mást

esti lefekvés előtt tápszert:250ml

és éjjel is felkel enni,de ez változó.van,amikor 3-kor,vagy4-kor,de volt,hogy negyed 6-kor...mindig visszaalszik reggel 8-ig kb.

ja,és ebéd előtt,ha megéhezik,kap gyümölcsöt :)

2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fiam tegnap volt10hónapos.

1hós kora óta átalussz az éjszákát és ezóta napi 5xeszik csak.

Reggel 7óra plusz/minus fél óra, 170ml tápi

10kor gyümölcsös kaja, előtte kis kenyérfalatkák ezzel-azzal

1kor főzelék husival

5kor tejpép- gyümivel vagy naturban

és este fél9kor 170ml tápi

9től alszik reggel kb 7ig. Van hogy 8kor kel, de előfordul, hogy fél7kor.

2011. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hós lányom van. Örülnék, ha az 1/4-ét enné, annak amit leírtál, bár szépen nő (81cm, 10,6 kg), csak ámulok, amikor ilyeneket hallok olvasok. Tápszerrel alszik el, ez 120ml, éjjel még 2x megiszik két ilyen adagot és hajnalban, aztán reggel és a napali alvás alkalmával 60-80 ml-t, és napi 2-szer 4-5 kiskanálnyi és valamit: pl. 1db kekszet, egy cikk almát, fél babajoghurtot.
2011. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves utolsó,hát az tényleg nem túl sok,remélem jobb étvágya lesz hamarosan a kicsinek,próbálkozz szerintem több "rendes" kajával tápi helyett,hisz már szinte bármit ehet.

az én fiam egy hónapja a mérésen volt 79cm és 9200g. de már biztos h nőtt minden értelemben:)

2011. ápr. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!