Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánál mi az oka...

Anyatejes babánál mi az oka az étkezések kiváltásának?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem az, h örökké nem szophat:)
2010. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

??? hogyhogy mi az oka?

kb. az, amit az első ír.

2010. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem is. :DDD
2010. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
iskolába járok hetente 2szer, egy étkezés amikor nem vagyok itthon annyi tejem nem volt, hogy fejjek le neki erre az időre, így 5hónapos kora után elkezdtük a főzelékeket.nagyjából egy hete jutottunk el odáig, ogy kiváltottunk egy étkezés. (6és fél hós most)
2010. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a fél évnél idősebb babák számára, bár továbbra is hasznos, de már nem elegendő az anyatejjel bevitt tápanyag. ha nem akarod nem kell kiváltani az étkezéseket, evés után kaphat továbbra is anyatejet.
2010. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
mi pikk pakk kiváltottunk 3 étkezést,egy nap anyatejen kivül kap tejpépet,húsos bébiételt vagy házi turmixot,és gyümölcspürét.az ok amiért kiváltottuk a kajcsikat,egyszerű..nem laktatta már az anyatej rendesen,és állandóan evett volna...éjjel,reggel és este szopizik.
2010. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert 1 éves korig a fö tápláléknak az anyatejnek kéne lennie,persze mellette a szilárd ételek. De azt nem értem,hogy sokan azon vannak,hogy minél hamarabb kiváltsanak étkezéseket és nem tej mellett,hanem tej helyett etetnek és igy csökken is a tej mennyisége. Nem akarnak már szoptatni? Vagy amúgy is kevés a tejük? De akkor miért nem etet+szoptat egy étkezésre?
2010. jan. 18. 14:40
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
szerintem meg ez nem tankönyv, hogy ennek meg ennek így kéne lennie, meg nem mateklecke, mindenkinek a saját gyereke, jobban ismeri, mint bárki más a világon, akár WHO, akármi, hidd el, mindenki a legjobbat akarja a gyerekének. egyébként sztem te is inkább a tieddel törödj, mint a másével, mert a máséval is hidd el, törödik valaki... bocs, ha kicsit nyers voltam, de nem szeretem a provokációt.
2010. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom,te miért húztad fel magad?! Ha ezt provokációnak fogod fel,akkor ne olvasgasd ezt az oldalt,mert még szivrohamot kapsz!
2010. jan. 18. 15:04
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
nem fogok szívrohamot kapni, és megbántani se akarlak. de szerintem az, hogy te itt azt kérdezgeted, hogy más miért nem úgy csinálja, mint ahogy te, az kb. olyan, mintha ideírnád, hogy "hu milyen f*szagyerek vagyok, miért nem követitek a példámat? hiszen ezt mondja a WHO!" minek ez, de tényleg?
2010. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!