Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még oylan anyuka, akinek...

Van még oylan anyuka, akinek elmúlt már 1 éves a babája, és még sosem aludt át éjszakát?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom, és még mindig felkel többször cicizni. Együtt alsznuk, mióta megszületett. A dolog azért alakult így, mert egyrészt éretlen idegrendszerrel született, 1 hétig intenzíven volt, sárgaság és vércukor problémák miatt, és gondok voltak a szoptatással is. Az elején is sokszor ébredt, nyugtalanul aludt, én már nem bírtam a sok éjszakázást, ráadásul nappal is agyon sírós volt sokáig. A védőnő javasolta, hogy aludjunk együtt, majd 3 hós korától úgyis könnyebb lesz, megnyugszik az alvása, nappal is jobb lesz. Hát nem lett. Semmi segítségem nem volt, azóta sincs, az egész háztartást én csinálom az elejétől. Mióta jönnek a fogai és elkezdődött a mozgásfejlődése, kb. 6 hós korától nagyon rossz a helyzet, addig legalább cici után visszaaludt, de azóta sokszor van, hogy csak fireg-forog, visszaaludna, de mire visszaaludna megint felébred stb. Amúgy nagyon anyás (állandóan együtt vagyunk, a nap 24 órájában), próbáltuk, hogy amikor felébredt lefekvés után, a férjem ment be hozzá, de nagyon kétségbe esett, és cska én tudtam megnyugtatni. Ez mind rendben is lenne, csak hát én is emberből vagyok, és mára iszonyúan kimerültem. Valami ötlet, bíztatás, jótanács?
2010. jan. 18. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4 gyerekem van,2 éves korukig mindegyikük ébredt éjszaka,és szopival aludtak vissza.2 évesen szinte varázsütésre elkezdték átaludni az éjszakát,azóta sincs gond ezzel.

Kitartás!Nálatok ha éretlen volt az idegrendszere,lehet,h lassabban jön el ez az idő,de eljön.:)

2010. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! akkor legalább az jó hír, hogy van remény. :)
2010. jan. 19. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!