Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt csak olyan Anyukák vannak...

Itt csak olyan Anyukák vannak akinek már 1-2 hónapos babája végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Mert az enyém 11 hónaposan 6x8x ébred,és sírhatnékom van mikor ezt olvasom!Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?vagy vannak sosrtársaim?Akik hónapok,évek óta nem aludtak egyszer sem?
2011. jún. 5. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném,mert én is itt vagyok:)kb 2 éves koról rendeződtek a dolgok,de van hogy most is kel.3 éves
2011. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

6,5 hónapos és 2 éjszakát aludt még csak át. 4 hós koráig egyzser ébredt, utána 2-3 alkalommal, a napokban kijött a foga 5-6 kelés is volt.


Vagyunk szerintem páran:(

2011. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5hós, 1szer 2szer ,még felkel enni!
2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hónapos még 1 éjszakát sem aludt át, min. 3X ébred.....
2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

jesszus, 8x kel? :O

hát én tuti kibuknék! miért kel? ha éhes megeteted? cicizik még? adsz neki éjszaka vizet?

2011. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem panaszkodhatom. A babám 7 hónapos múlt, születésétől 1* vagy 2* kelt éjszakánként. 5 hónapos korában volt, hogy néhány hétig kelt 5*-8* egy éjszaka. Na, attól hulla voltam. Az 1-2 ébredéshez már hozzá szoktam. Amikor hallom, hogy mocorog (külön szobában alszik), akkor átmegyek, cicire teszem, kb. fél óra alatt végez, aztán durmol tovább. Végülis én sem alszom 7 hónapja, de szerintem az én helyzetem nem annyira vészes! Kitartás Nektek!!!!!
2011. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni:DDDDD Azt hittem ,hogy én vagyok béna!!!!

Rengeteget éjszakázok!!!!És nagyon-nagyon szeretnék csak egyet aludni úgy igazán:)))))De majd eljön annak is az ideje :)))

2011. jún. 5. 13:41
 8/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, kisfiam 20 hónapos korától aludta át. Addig 1-2x szopizott éjjel. Nem akartam elvenni tőle, vizet nem fogadta el. 20 hós korában meg le állt magától, azóta jó a víz is neki. Most 28 hónapos, de még ébred mert szomjas, kéri a vizet. Főleg most, mert dög meleg van. Úgyhogy kitartás...
2011. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ki is vagyok bukva:))),de mit csináljak???Nem szopizik már.Nem éhes ,nem azért kel!!!Megpróbáltam már mindent de semmi nem használ:(((Nem is fogzik.Fel is öltöztettem,le is vetkőztettem.Hónapok alatt volt időm kísérletezni!Volt hopgy annyira kész voltam,hogy este "leszedáltam":(((Szégyellem magam,de adtam neki egy germicid c-t,és nem hiszitek el de ugyanúgy kelt!!!!!!!!!!!Nappal 2x1 órát alszik ,és egész nap molyol!!!!Tesz vesz játszik!
2011. jún. 5. 13:45
 10/26 A kérdező kommentje:
ja és igen vizet kap!!!De nem hiszitek el,hogy megiszik egy éjszaka alatt akár közel fél litert is!!!!:(((És ha nem adom neki akkor ordít!!!
2011. jún. 5. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!