Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt csak olyan Anyukák vannak...

Itt csak olyan Anyukák vannak akinek már 1-2 hónapos babája végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Mert az enyém 11 hónaposan 6x8x ébred,és sírhatnékom van mikor ezt olvasom!Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?vagy vannak sosrtársaim?Akik hónapok,évek óta nem aludtak egyszer sem?
2011. jún. 5. 13:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szegényke!

amikor ébred, mindig ugyanabban az időben kel fel?

Mert ha igen, megpróbálhatod, hogy mondjuk félórával - negyedórával előbb felébreszted, ezzel jól összezavarod, és lehet ettől már alszik is tovább.

Az a rossz, hogy a szülőkkel laktok, nem akarod sírni hagyni, és rögtön rohansz hozzá és ezt megszokta. Egyébként kicsit lehetne őt magára hagyni amikor sír- persze max 2-3percre gondolok.

Nem próbálod ki, hogy veletek aludjon egy -két éjszakát- hogy hátha csak fél egyedül, ilyenkorban már tudja, hogy van anya-apa... lehet rátok van szüksége. Ha nem is egy ágyban alszotok, csak egy szobában.

Nekem nagyfiam 3hós korától átaludta az éjszkát, de olyna másfél éves korától minden éjjel felébredt és minket keresett. Mindig félálomban átmentem érte, áthoztam magunk közé és velünk aludt. Ez kb 3-4hónapig tartott, utána simán aludt tovább. Nem akartuk őt lerázni sosem- meg sem fordult a fejemben, hogy ránkragad a gyerek és nem tudom majd kirakni az ágyunkból. Azóta is nagyon jó alvó, de ha egy-egy nap sokminden törétnik, és álmodik, akkor ha felriad, még nálunk köt ki. De ez már ritka.

A kicsi 1hós korától átalussza az éjszakát- ne utáljatok- mindig jó alvó volt- még a fogzást sem éreztük, alszik mint a tej- meg sem mukkan egész éjszaka. Egy-egy éjjel volt, hogy felsírt, de amire átnyúltam a kiságyába már alud. Sose ébresztettem éjszaka enni, igaz ő tápis baba volt, nem hiányzott neki a cici. :)


Szerintem, ha nem kellene a szülőkre tekintettel lenni, le tudnád szoktatni a babádat a kelésekről. Remélem sikerül. :) Sok sikert.

2011. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Nagyon köszönöm!Zsákban alszik Ő is!Jól mgitatom lefekvés előtt!És igen,mindig uyganabban az időben kel!Most megébresztjük előtte fél órával,de csak az a vége hogy onnantól mégnagyobb az összevisszaság!:((((Át szoktuk hozni magunkhoz,hogy közénk fekszik,de ugyanúgy csinálja tovább,annyi a különbség,hogy apa sem alszik,és nekem nem kell állva kínlódnom vele,mert felül sokat!És vissza kel fektetni:( valahogy nem így képzeltem ezt az egészet,nagyon el vagyok kenődve.30 kilót fogytam mióta megvan,pedig nem fogyóztam,csak már élni sincs kedvem.Mert mire vége a nappali műszaknak,kezdődik az éjszakai!!!MINDEN ÁLDOTT ESTE!!!NINCS KIVÉTEL!
2011. jún. 5. 16:54
 23/26 A kérdező kommentje:
Ja és próbáltam kiságyastól is áthozni,de ugyanaz volt!:(((
2011. jún. 5. 16:55
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia


16 honapos lesz a lanyom 14.en es egyetlen egy ataludott ejszakaval dicvsekedhetem.Akkor is jol beparaztam reggel, hogy biztos elromlott a legzesfigyelo es azert nem hallottm meg, hogy sir, vagy esetleg baj van..

2011. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant, hogy mások babája jól alszik, dehát ez van. Nekünk vannak jobb napjaink, de még 6 óránál többet 1 huzamban sosem aludt, azt is ritkán. 10 hós. Általában 3 óránként kel, de van, hogy 2 óránként, és volt, hogy óránként. :( Napközben is csak 4x fél órát alszik.
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek hogy írtatok!!!!
2011. jún. 7. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!