Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt csak olyan Anyukák vannak...

Itt csak olyan Anyukák vannak akinek már 1-2 hónapos babája végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Mert az enyém 11 hónaposan 6x8x ébred,és sírhatnékom van mikor ezt olvasom!Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?vagy vannak sosrtársaim?Akik hónapok,évek óta nem aludtak egyszer sem?
2011. jún. 5. 13:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Külön szobába kell tenni.

A lányom 1x kelt fel újszülött korától 5 hónapos koráig. A 6. hónaptól átraktuk külön szobába. Megszokásból még felkelt, de nem mentem át egyszer sem. Lehet, kegyetlenül hangzik, nekem is nehéz volt megállnom, de kitartottam és meglett az eredménye. Este 7-töl reggel 6-ig alszik.

Én azt vallom, hogy ilyen korban már nem kell rögtön ugrani hozzá. Nem fog éhen halni, reggel meg úgyis eszik. Maximum rendszert tanul és te sem leszel nagyon fáradt.

2011. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

minden este lefekvéskor berakom a cumisüvegét a kiságy sarkába. eleinte meg is mutattam neki. 10 hónapos kora óta ha szomjas, tök csöndben iszik és alszik tovább.

mindenféleképpen próbáld ki, 8x felkelni embertelen :(

2011. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Külön szobában van születése óta!!!De ha nem megyek akkor ordít!!!szülőkkel lakunk,akik dolgoznak és nem tehetem meg hogy mindenki éjszakázzon velünk,mert ordít a gyerek!!!:(((Meg képes reggeli is ordítani!
2011. jún. 5. 13:53
 14/26 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ!De szerencsés vagy!Az én lányom nem szolgálja ki magát,ha ébren van akkor sem,nemhogy félálomban?!!!
2011. jún. 5. 13:56
 15/26 anonim ***** válasza:
1,5 éves és ébred, szopizik és alszik tovább.szóval nem vagy egyedül.
2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is kivagyok az alvásmegvonástól, nemhiába bevált vallatási módszer.. Beszéltél már erről a gyerekorvossal? Mert ez a 6-8 ébredés nagyon sok. Nem száraz a levegő? Fura, hogy ennyit iszik.
2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Már a cukrát is megnézettem,de semmi!!!!!
2011. jún. 5. 14:06
 18/26 anonim ***** válasza:
15 hós fiam 2x aludta át az éjszakát, minimum 1x kel, ha beteg/fogzik, pl tegnapelőtt kb egész hajnalban fél óránként fenn volt.
2011. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tudom már igazán,hogy mikortól nem kel fel úgy éjszaka,hogy nem alszik vissza,csak mondjuk 1/1-1 óra után,de nálunk nagyon bevált,hogy adtam neki kispárnát,és beletudta túrni a kis kezét,mintha ölelné a párnát,és azóta tök jól alszik.

Mondjuk inni még a mai napig felkel,de én is úgy csinálom,hogy berakom az ágy jobb felső sarkába,és ha kell neki,akkor iszik..Persze ő már nagylány,mert most töltötte a 22.hónapját

Próbáltad altatás előtt a kezébe adni az innivalóját,hogy jó sokat igyon belőle? Nálunk az van,hogy alvás előtt Ő is van hogy megiszik 2-2.5 dl vizet,aztán mielőtt mi is megyünk aludni,újratöltöm neki,aztán éjjel kiszolgálja magát..De olyan cuki,mert van hogy csak eldobja ivás után,és aztán meg éjjel keresi,hogy hol van,és olyankor hangosan szólongatja,hogy iinnniiii :) Ja...meg nem tudom,hogy nálatok cumizik-e a babád,de az én kislányom már egy ideje 2 cumival alszik úgy,hogy az egyik a szájában van,a másik meg a kezében,és ezeket cserélgeti,és ezzel elvan egy ideig,majd elalszik.. Ja...meg ami még segített,az a hálózsák. Nálatok miben alszik a kicsi? Nálunk hálózsákban,és imádja. Van egy cica az elején,és mikor megyünk lefeküdni,akkor mindíg kiabál neki,hogy ciicaa :) ,úgyhogy örömmel veszi fel,én nekem meg nem kel takargatni,mert lerúgja magáról a takarót.. :) Mert hogy előtte nem igazán volt rajta sokáig..,én meg mindíg paráztam,hogy fázik,és jól takargattam,meg húzogattam alóla a takarót... :)

2011. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

14.30-as vagyok....


Az kimaradt,hogy nálunk volt olyan,hogy egyszer megszámoltam,mikor nagyon sokszor ébredt,hogy hányszor is kel fel,mert mondom ilyen nincs.....és szerinted hányszor kelt fel??? Na hányszor??? :D

16-szor!!!! :)


Szóval nyugi! :D


Elaludtunk,néztem előtte az órát,majd 10 perc múlva újra felébredt... Gondolom ennek most biztos nagyon örültél,hogy ezt leírtam.. :)


Na megyek...és kitartás neked! :)

2011. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!