Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ma 11 hós, és elindult...

Kisfiam ma 11 hós, és elindult, úgy hogy tolta a kisbiciklijét, kb.2 hete a bútoroknál is megy. Mikorra várható, hogy önállóan menni fog?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém 3 hónapig mászkált kapaszkodva, utána önállóan (1 évesen).
2010. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónaposan felállt, néhány nap múlva rájött, hogyan lépegethet a bútorok mellett,ő csak 1 évesen kezdett egyedül járni. 10 hónaposan megpróbálta, elesett, ettől megijedt és inkább továbbra is a biztonságos módot választotta. Erre nincs recept, mindegyik baba akkor indul el egyedül, amikor lesz hozzá mersze..
2010. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 18-án lesz 11 hónapos,7hónapos kora óta áll és megy kapaszkodva,de önállóan még nem jár,még mindkét kezét fogni kell.Már kapaszkodás nélkül meg-meg áll kisebb-nagyobb időkre,kezdene lépni,de zutty:)lehuppan a fenekére,napról napra egyre bátrabb.Bízom benne,hogy mire 1 éves lesz már egyedül fog lépegetni pici lábacskáin:)

Egyébként minden baba más ütemben fejlődik,felállástól számítva kb. 1-5hónap is lehet mire önállóan elindulnak.

2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam közel 6 hónapig mászkált bútorba kapaszkodva mielőtt önállóan elindult volna (16 hónaposan). Ő egy kicsit bátortalan volt. A legtöbb gyerek azért ennél hamarabb szokott elindulni (általában 2-3 hónap).
2010. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Jajjjj!Ma van 18-a!Ma 11 hónapos a pici fiam:)))))

2010. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2010. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OFF

Hol szültél?? Nekem is ma 11 hónapos a kislányom! :D Én a Mávban szültem (Bp).


A kérdezőnek:

Én az ismerőseim babáját figyelve azt tapasztaltam, hogy az első felállástól számítva (ha nem 6 hónaposan áll fel hanem mondjuk 8-9-10hónaposan) kb.4 hónap mire megtanul egyedül járni. 3 ismerősömnél így volt.

2010. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!