Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az a legkevesebb idő,...

Mennyi az a legkevesebb idő, amit egy három és fél hónapos babának szabad levegőn "kell" tartózkodnia (legyen bármilyen évszak)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez időjárás függő, ha nagyon kemény téli idő van (mínuszok, hófúvás, stb) akkor én nem viszem ki egyáltalán a babám, ha ez több napig tart, akkor úgy oldom meg hogy kiállok vele egy 10 percre az erkélyre.

Ha nincs szélsőséges időjárás, akkor én egy fél-egy órára minimum vagy kiviszem sétálni, vagy kirakom az erkélyre aludni.

Szerintem ha nem tudod megoldani a sétát, akkor gyakori szellőztetéssel azért mindenképp old meg hogy minden nap jusson friss levegőhöz.

2010. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy köd,eső vagy szél van,illetve -5 fok alatt van a hőmérséklet,akkor én is vagy az erkélyre viszem ki a fiam,vagy sokat szellőztetek.De amúgy 2-3 órát sétálunk minimum egy nap.Ettől az immunrendszere erősödik és friss oxigénhez jut.Nagyon fontos a levegőztetés!
2010. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki azt mondta, hogy -5 fokig egy órát minimum legyünk kint.Persze a szelet, esőt stb figyelembe kell venni.Én naponta másfél-két órát sétálok vele, ha jó az idő.
2010. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!