Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hónapban szültetek?...

Milyen hónapban szültetek? Szándékosan terveztétek így, vagy így sikerült? Van olyan évszak, amikor nem szívesen szülnél?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Júniusban szültem, bár májusra terveztem, de így is jó volt. Télen nem szeretnék szülni.
2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fiamat január, elején, lányomat március elején.

Jó mert nyáron már nem voltak kicsik.

Viszont az előtte lévő nyáron én meg még nem voltam nagyterhes. Nyáron nem szültem volna, bár egyik sem tervezett terhesség volt.

2009. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban szültem (1 hete pontosan) és véletlenül jött ekkorra a baba. De ha jobban be lehetett volna programozni, semmiképp nem szülnék ilyenkor! Teljesen depresszióssá tett a rossz idő, a szürke nappalok, a hideg, a bezártság, engem a napsütés boldoggá tesz, és ha tehettem volna, tavasszal szültem volna, hogy minél tovább élvezhessem a jó időt... Sokat számít...
2009. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképpen év eleje vagy közepe tájára szavazok. Mert sajnos anyu is és én is év végi születésüek vagyunk így tudom milyen érzés amikor gyerekként csak karácsonyra kapunk ajándékot :D meg olyan rossz télen kimenni a hidegbe amíg eljutok a kórházig szülni :D most szerencsére sikerült az augusztust összehozni...:)

2009. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha terveztem volna, akkor csak a Karácsony lett volna, amit el akartam volna kerülni, amúgy mindegy, mikor nagy pocakos és mikor szül az ember, minden évszakban van jó és rossz is.

Mindhárom gyerek a legelső próbálkozásra összejött :) Születésük: január, március, május :)

2009. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Október végén. Abszolút nem volt tudatos, hogy mikorra szüljek. De így visszagondolva, örülök neki, hogy télen már nem kellett nagy pocakkal a hóban, jégen menni, ráadásul szerintem a kabáttal is gondom lett volna.
2009. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
október végén szültem,és az jó volt,hogy télre nem volt nagy hasam,de most hogy egy éves elmúlt,és most kezd járni,kicsit rossz a hideg.elterveztem hogy a tesó nyáron születik majd.ennek ellenére május 24re vagyok kiírva :-)
2009. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
júliusban szültem. így alakult, nem volt tudatos, de nekem így tökéletes.
2009. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én nyáron szerettem volna szülni, de januárban fogok. Azért lett volna jó nyáron, mert házban lakunk, és nem kellett volna télen a megfelelő hőmérsékletre figyelni, nem lett volna olyan macerás a dolog. Aztán egy másik álmom az lett volna, hogy az enyém legyen a városban az első újévi baba, mert azok mindig bekerülnek az újságba. Most viszont úgy állunk anyagilag, hogy egyáltalán nem orülnék, ha szilveszterkor jonne, akkor lennék 36 hetes. Várjon még 2-3 hetet
2009. nov. 30. 20:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a fiamat februárban, a lányomat szeptemberben szültem. Sokkal jobb volt februárban szülni, mivel nyáron még nem voltam nagy pocakos, és február után már nemsokára tavasz, és már nem volt picike a fiam, ráadásul mire elkezdett mászni, megint hideg lett, idebent megtanult szépen járni, és mire megint kikerültünk, már stabilan járt. A lányom mikor pici volt, akkor jött a tél, mikor kuszott-mászott nyár volt, mire megtanult járni, ittermett az ősz a rossz idővel. Ráadásul nyáron voltam nagypocakos, rettenetes volt.
2009. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!