Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hónapban szültetek?...

Milyen hónapban szültetek? Szándékosan terveztétek így, vagy így sikerült? Van olyan évszak, amikor nem szívesen szülnél?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk aug.elején volt az esküvőnk,és rögtön rástartoltunk a babára.Elsőre össze is jött,májusban született...aztán eltelt 15 év,és úgy gondoltuk,jó lenne még egy gyerkőc.Mivel az elsőnél nagyon jó volt a nyár eleje,direkt megint aug.-ban próbálkoztunk.Ő is elsőre megfogant,és bár (azért ennyire nem terveztük,de 2.5 héttel korábban született)a nagy 16.szülinapján született.Ő most másfél éves,és talán jövő,vagy utána év augusztusban megint rástartolunk.
2009. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

18:38-as vagyok


"Aztán egy másik álmom az lett volna, hogy az enyém legyen a városban az első újévi baba, mert azok mindig bekerülnek az újságba"


Én a fiammal 2000. január 04-re voltam kiírva, és abban remméynkedtem, hogy majd ő lesza 2000-es év első babjáa.

Persze csak 10-én született :-))


A lányom meg idén nőnapon.

2009. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban sok a téli "gyerek", igy én is biztos voltam benne, hogy télen fogok szülni. Mivel az idegenforgalomban dolgozom, abban még biztosabb voltam, hogy nyáron NEM szülök, erre idén augusztus 22én megszületett a kisfiam :-D

Azt hiszem, erre mondják, ember tervez ... :-)

2009. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szeptember közepére voltam kiírva, de csak a hónap végén szültem.

Előnye és hátránya is volt. Sokszor teljesen kész voltam a nagy melegtől, viszont kevés terhesruhát kellett venni.

Későbbre terveztük a babát, de elsőre összejött.

2009. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én idén szültem október 3-án. Én nem terveztem előre, csak örültünk, hogy sikerült. Bár a sors tök jól megoldotta, egész terhességem alatt tudtam, hogy a naptárban hányadik hétnél járunk, mert én is pont annyi hetes voltam, tehát a 40.héten szültem.
2009. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Idén júniusban szültem. Igazából nem terveztük, hogy melyik hónap legyen, de pl áprilisi babát nem akartam, ezért akkor védekeztünk. Apa szülinapján (szept 15) fogant meg a baba, így lett júniusi, de május végén már riogattak, hogy nagyon lenn van a pocakom.

Télen én sem szeretnék szülni és a nagy nyári melegben sem. Nekem pont jól jött ki, június elején még hűvös volt. Meg az is jó, hogy nyáron lesz a szülinapja, tehát, ha akkor indulna el, akkor nem a latyakban kell neki esni-kelni.

2009. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Julius elsejen szultem,nem terveztuk ez igy alakult.

Igen,orultem h ilyenkor szultem de tavasszal is szivesen szulnek.

2009. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tavaly november 14-én szültem, jó volt így. Bár az az álmom nem vált valóra még, hogy növekvő és már látszó pocival ülhessek a karácsonyfa mellett.
2009. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!