Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig terveztek...

Hány hónapos korig terveztek tápszert adni a babátoknak?

Figyelt kérdés

Az én babám 13 hónapos, és furán nézett rám a patikusnő, hogy még nem tejet adok neki. Nem vagyok "tejellenes", de úgy gondolom, hogy több vitamin van a tápszerben, mint a tejben, és még ebben a téli-tavaszi időszakban maradnék a tápszernél. A babám szereti és elfogadja, ezen kívül mindent eszik már egyébként.

Köszönöm.


2010. jan. 13. 08:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Annak üzenem aki szerint a tápszeres babák kövérek: lányom 17 hós és 9 kiló (84 centi).Szerinted ez kövér? És minden nap főzök...bocsánat, hogy nem álltam meg szó nélkül, már válaszoltam értelmesen is, csak kicsit felhúztam magam..mégegyszer bocsánat.
2010. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
15:22-es vagyok. Akkor ezek szerint jobb, ha tápszert adok kislányomnak, amíg csak elfogadja, ugye? 11 hónapos, és a tápszer mellett olyan igazán szilárd reggelit még nem eszik, maximum babajoghurtot, vagy valami más tejes dolgot (néha krémtúrót, ilyesmit). Este meg húsos főzeléket eszünk fürdés előtt, és fürdés után még bevág egy jó adag tápszert is. A tízórai általában gyümölcs, néha túróval, az ebéd húsos főzi szintén, az uzsi pedig tejberizs, vagy tejpép. Akkor ez még egy darabig jó így?
2010. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!