Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig terveztek...

Hány hónapos korig terveztek tápszert adni a babátoknak?

Figyelt kérdés

Az én babám 13 hónapos, és furán nézett rám a patikusnő, hogy még nem tejet adok neki. Nem vagyok "tejellenes", de úgy gondolom, hogy több vitamin van a tápszerben, mint a tejben, és még ebben a téli-tavaszi időszakban maradnék a tápszernél. A babám szereti és elfogadja, ezen kívül mindent eszik már egyébként.

Köszönöm.


2010. jan. 13. 08:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szia

kisfiam dec 30-án múlt egy éves. reggelire még tápszert kap, meg lefekvés előtt is egy kicsit.

én most kezdtem gondolkozni hogy lehet el kéne kezdeni tejet hogy szokja. ma megyünk 1 éves kontrollra, majd megkérdezem a dokinőt.

amúgy kisfiam is mindent eszik már, és a tápszert nagyon szereti, igaz ízesítettet kap. úgyhogy lehet nehéz lesz rászoktatni a tejre.

szerintem jövő hónapban elkezdem próbálni a tejet

2010. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
kétéves koráig én nem fogok neki tehéntejet adni
2010. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1 éves koráig mindenképp tápszert kap, arra van szüksége! Utána is csak nagyon lassan vezetem majd be valószínűleg a tejet...meglátjuk hogy alakul.
2010. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
megpróbálom 1 évesen, ha falakba ütközöm, várok még egy fél évet.
2010. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 10 hónapos a lányom de amíg elfogadja a tápszert addig azt kap. Ha 15 hónaposan is megissza még akkor azt adok neki, mert én is úgy látom ahogy te hogy abban van azért némi hasznos anyag. Nem beszélve arról hogy a tápszerrel jobban eltelik, míg a tej csak átfolyik rajta. Én nem vagyok híve ennek a tejet nem adunk x idős korig, egyszerűen csak táplálóbbnak találom.
2010. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 17 hóss és még mindig azt eszik reggel és este, tejterméket igen, de tejet még nem kapott. nem tej ellenes vagyok, imádom is, de szeritnem a mait tejek nem tejek. Én is úgy gondolom, hogy a tápszerbe legalább tesznek vitamint. az én lányom nagyon vékony, jobbnak látom ha tápszert is kap. És nem utolsósorban megengedhetem magamnak anyagilag szerencsére, hogy a horror árát kifizessem. De természetesen azt sem szólom le aki tejet ad az ekkora gyerekének.
2010. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13 hónapos koráig kapott reggel este tápszert.Utána váltottam az egy éves kortól adható tejitalra (reggel este).
2010. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem lévőkhöz.Én is azon vagyok,hogy minél tovább kapjon tápszer.Végül is abban tényleg van valami vitaminszerűség.Meg utazáskor sokkal praktikusabb.Tej megromolhat,de tápszert nem kell előre megcsinálni....
2010. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

16 hónapos, és ameddig csak elfogadja, azt fogja inni, reggel és este.

eszem ágában sincs tejet adni neki helyette, pontosan azért, amiket felettem írtatok(vitamin, stb)

tejtermékeket eszik, és a tejbegrízt is tejből csinálom neki, úgyhogy a tej is be van neki tulajdonképpen vezetve.

2010. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

2 hét múlva lesz 1 éves és már nem kap tápszer.

Kakaózik.

(9 és fél éves koráig anyatejes volt) betegségem miatt nyúltunk tápszerhez.


Ha attól tartasz, hogy kevesebb vitaminhoz jut, ha tejet adsz neki, akkor pótold pl.: Béres cseppel.

2010. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!