Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál hogy van ez? Csak az...

Másnál hogy van ez? Csak az én babáim nem alusszák át az éjszakát, és még esznek is?

Figyelt kérdés
Babás ismerőseim mind azt mesélik, hogy az ő babáik este 8-től reggel 7-8-ig alszanak, néha kell csak felkelni cumit beadni. Hát nálunk meg úgy van, hogy 7-8 körül alvás, 22-kor még etetés (különben nagyon nem bírnák, már próbáltam) és mikor hogy kelnek hajnalban. VAn mikor már 3-kor, de van, hogy csak 5-6 körül. Aztán még alszanak jobb esetben 7-ig. Mit csinálok rosszul?
2010. jan. 10. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi 13 hónap alatt 1 éjszakát aludtunk át : ) átlagban 3-4szer kel a fiam, igaz, nem eszik, seperc alatt visszaalszik...lehet h már nem is tudnék 8 órát aludni egyhuzamban ;) kitartást, fel fognak nőni és gratula a három csodához :D
2010. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy a babáid este 10-től 5-6 óráig alszanak, átaludt éjszakának számít. Ilyen piciknél a 6 óra egyhuzamban való alvás, bizony már átaludt éjszaka, még ha sokan nem is így gondolják!
2010. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapos koruk óta fürdezés előtt Sinlac pépet adok nekik, majd fürdés után még szoptatok. Azért kezdtem el, mert még éjszaka is 2 óránként ettek és nem csak cicizésről volt szó, hanem tényleg rengeteget szoptak.

A pép jó hatással van/volt rájuk: lányom fokozatosan, 6,5 hónapos korára már 19 órától 7 óráig ébredés nélkül alszik, fiam pedig "csak" 23 és 4 órakor kel enni, de most jön az első foga, úgyhogy nyűgös időszaka van.


Környezetemben is sokaknak már rég átalussza a babája az éjszakát és a gyerekorvos nekem is a "leszoktatást" javasolta, de nem teszem, mert úgy gondolom, hogy minden baba más ritmusban fejlődik, ezért biztosan majd egyszer eljön az az idő is, amikor már mindketten csak alvással töltik majd az éjszakát. Addig meg mindent igény szerint csinálok. ;)


7 hónapos ikrek anyukája

2010. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!