Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alusszák át a babák...

Mikortól alusszák át a babák az éjszakát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam már 5 hetesen átaludta, a lányaim pedig még 1,5 évesen is ébredtek éjjelente 1-2x. Mindhárman anyatejesek voltak és hasonlóan neveltük őket, mégis teljesen más a személyiségük, alvás és anyaigényük.
2010. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mostanában már kezdi. sajnos elég rossz alvó volt. (15 hós lesz)
2010. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9-10 hetes kora ota alussza at az ejszakakat este 8-tol reggel 9-ig. Pl. most meg mindig alszik, varom, hogy felebredjen es menjunk setalni. :)

9-10 hetesen este 9-tol aludt kb. reggel 6-ig. Aztan fokozatosan tolodott ki a reggeli ebredese es hamarabb kezdett el este is lefekudni. Most 7 honapos

2010. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 7 hónapos.

3-6 hónapos koráig átaludta az éjszakákat. Ahogy betöltötte a 6 hónapot, azóta rendszeresen kelünk éjjel 2-3x...

Szóval nekem halvány lila ibolyám sincs, hogy hogy is működik ez az alvósdi!

2010. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változó. Van olyan baba, mint az első válaszoló kisbabája, aki már pár hetesen végigalussza az éjszakát, másoknál pedig akár 1 éves kor után is többször fel kell kelni. Amúgy az én kisfiam olyan 5 hónapos kora körül aludta át az éjszakát. De persze ez nem azt jelenti, hogy mostantól alszotok egész éjjel :-).Még ezután is vannak időszakok (frontok, fogzás), amikor hetekig felkel éjszaka akár többször is, és cicit kér, vagy csak egyszerűen meg kell nyugtatni. Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kislányom két hónapos korától átaludta, aztán jöttek a rázós időszakok (fogzás, mozgásfejlődés). Aztán valamiért két hónapig újra felébredt egyszer-egyszer. Most 22 hónapos, minden este 9 - fél 10 között alszik, és ha szerencsém van, reggel fél 7-ig nem kel fel. Néha felsír, de nem tudom, hogy miért. Abszolút változó, én sem értem, volt olyan időszakunk is, hogy egyáltalán nem ébredt éjjel, mégis reggel 9-ig aludt!

Most várom a tesót, kíváncsi leszek, hogy ő mit produkál, meg persze arra, hogy a lányom mit fog, miután lesz egy pici a családban!

2010. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hetes kora óta. Nagyon örülök neki, mert így kipihent vagyok én is, ő is. Több tejcsi, kiegyensúlyozottabb baba. Remélem, így is marad. De mindenki más.
2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én babám este nyolctól. :)


Komoly:

5 hetes korától, hála annak ott fenn.

2010. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!