Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol es miert alusszak at...

Mikortol es miert alusszak at a babak az ejszakat? Mert sokat esznek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt 6 hetes a kisfiam, amikor végigaludta az éjszakát. Hogy miért? Passz. Jó alvókája van.
2010. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés az evéssel. Az enyém 13 hónaposan aludta először át az éjszakát. Szerintem addig is csak megszokásból kelt fel.

Amikor pedig végre átaludta, ugyanazt kapta enni, mint azelőtt nap, sőt azelőtt hónapokban mindig. Mégsem aludta át tőle az éjszakát.

Szóval szerintem megérett arra, hogy átaludja az éjszakát...

2010. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos a kislányom, eddig szinte 3óránként, vagy ha jött a foga akkor gyakrabban is felkelt. Most már az éjszaka második felét végig alussza, de még így is 6-kor már csicsereg. Mindig ugyan úgy etettem, nem volt változtatás.
2010. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is összetett kérdés:

alkati dolog,

függ azért a jóllakottségtól is,

nevelés is belejátszik (babának akkor aludta át először az éjszakát, amikor kiköltöztünk a szobájából!)

2010. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az evéssel nincs összefüggésben, én többször próbáltam jól bevacsoráztatni a fiamat, mégse aludt jobban. Végül 1 éves korától kezdte néha, de egyre gyakrabban átaludni az éjszakákat, szerintem ebben benne van a szopi abbahagyása is, és talán a fogzás is. Vagy jobban viseli, vagy kevésbé fáj neki, nem tudom. De igazából baba függő, van aki 2 hónaposan már alszik, van aki csak 2 évesen.
2010. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád?
2010. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az enyem? 2 honapos
2010. nov. 3. 09:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposak vagyunk és még mindig megébred, bár már nem eszik, mert még kimentem elkészíteni neki kapott kis cumit, hogy az apukáját ne költse fel és mindig vissza aludt mire visszaértem... ezért 2 napja már nem adtam neki enni csak egyből a kis cumi, és így reggel 5 körül eszik először. Nem tudom jó e így de az biztos ha éhes lenne nem aludna vissza szerintem. Lehet ezt már nálunk is az átalvás fogja követni?!
2010. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 hósan volt az első rendes éjszakánk.Most lesz 3 éves,de megesik néha,hogy hajnali 5kor riadóztat minket:)
2010. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!