Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyünk?...

Milyen babakocsit vegyünk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nekem a 3 kerekűek és a 3 funkciósak tetszenek max. 100 ezerig, konkrét modellt még nem néztem, de többen mondták, hogy a mózeskosár része fölösleges. De én úgy hallottam, hogy a hordozóban viszont nem jó sokáig sétáltani (pedig sok ilyet látni), akkor miben tegyem ki pl. a teraszra aludni? Egyébként szerinem túl sokat nem fogjuk használni a babakocsit. Április végi baba lesz.
2010. jan. 9. 20:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most néztem meg hogy mennyi egy ilyen babakocsi: kb 180 ezer. De szerintem a Cam comby family is ennyit tud és az olcsóbb. 110 körül van.
2010. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az tényleg nem olcsó!

Azért nem akarunk drágát venni, mert szerintem nem nagyon lesz kihasználva. Családi házban lakunk, ha vásárolni megyek akkor autóba kell ülnöm, és sétálni sem fogunk a környéken sokat szerintem.

2010. jan. 9. 21:06
 13/20 A kérdező kommentje:
Hol nézted, hogy mennyibe kerül? Én nem láttam.
2010. jan. 9. 21:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Az én babkocsim ilyen: [link] Nagyon meg vagyok vele elégedve, és az ára is jó, a mózes is jó nagy.
2010. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Szerintem nehéz döntés lesz, hogy milyen babakocsit vegyünk. Jól meg kell gondolni.

2010. jan. 9. 21:18
 16/20 anonim ***** válasza:
belinkeltem a google-ba a nevét a babakocsinak és kiadott több boltot ahol meg lehet venni és a legolcsóbbat írtam ide.
2010. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én ha most vennék 2 közül választanék 100000 alatt: Titi triton vagy Espiro Vector 4 Air. Mindkettő könnyű és a mózes része elég nagy. Ha egy kicsit többet rászánsz, akkor én a Quinny-t ajánlom.

Nekem most Graco Quattro Tour Deluxe van és életem legrosszabb döntése volt megvenni. Most 4 hónaposak vagyunk, de már alig várom, hogy vehessek sportkocsit.

2010. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A Jané-s válaszoló vagyok. Én még 175-ért vettem, most 220 körül láttam. az a változata olcsóbb aminek a mózese együtt van a hordozóval, lehet dönteni a hordozót, de az kicsi és nagyn nehéz. Mi is kertesben lakunk, autóba is kell ülni a vásárláshoz, azt hittem keveset fogom használni a kocsit...aztán majd megőrültem a négy fal között, minden nap egy-két órát sétáltunk. Mikor meg elkezdett járni akkor meg már nagyon szeretett babakocsizni, úgyhogy ki lett használva. Az espirot láttam élőben, szép, de valaki itt azt írta, hogy szúk nagyon a sportrész, nem fér el benne rendesen a gyerek. A Quinnyről valaki ugyanezt mondta. Ezek nem az én tapasztalataim, csak olvastam. A Janénak a sportrésze is tágas. De azt is megértem ha valaki nem tud vagy nem akar ennyit rászánni, csak leírtam nekem mi a tapasztalatom.
2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már megint a janés zaklat.:-) még valami eszembe jutott..olyan mózest keress aminek az alja műanyag..simán le lehet tenni akárhol, csak letörlöd az alját ha koszos lesz és kész. A miénket autóba is be lehet kötni adapterrel (adnak hozzá), bár azt én nem próbáltam megmondom őszintén.
2010. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat, szükség lesz rá!

Nyugodtan zaklasson bárki, akinek eszébe jut még valami hasznos dolog. :)

2010. jan. 10. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!