Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyünk?...

Milyen babakocsit vegyünk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nekem a 3 kerekűek és a 3 funkciósak tetszenek max. 100 ezerig, konkrét modellt még nem néztem, de többen mondták, hogy a mózeskosár része fölösleges. De én úgy hallottam, hogy a hordozóban viszont nem jó sokáig sétáltani (pedig sok ilyet látni), akkor miben tegyem ki pl. a teraszra aludni? Egyébként szerinem túl sokat nem fogjuk használni a babakocsit. Április végi baba lesz.
2010. jan. 9. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a mózes jó dolog, mert a babáknak a legjobb ha 6 hónapos korukig függőlegesen fekszenek. Tehát a baby hordozóba csak a kocsiba kéne hogy legyen.
2010. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam a mózes részét! Kényelmesen feküdt benne, sétálhattunk akármeddig, aztán ha én hamarabb meguntam, de ő aludt csak lepattintottam a vázról és a lakásban letettema földre a gyerekkel együtt és aludhatott tovább. A hordozót nyilván az autóban használtam és ha beugrottunk vásárolni egy boltba. Sétához nem raktam bele soha.Szóval én mózespárti vagyok. Viszont ha ilyet veszel akkor figyelj a méretére, nagyon sok kocsinak akkora csak a mózese, hogyy rövid ideig tudjátok használni. Konkrét kocsit nem tudok neked javasolni, nekünk drágább van. Viszont a háromkerekű akkor jó csak ha nagy a kocsitok csomagtartója, nagy helyet foglal. Illetve a miénkből is volt háromkerekes verzió, de az jóval nehezebb volt, a csomagtartóba meg én pakolászom be a kocsit, úgyhogy nekem ez is szempont volt.
2010. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék egy mózeskosaras kocsit,azt úgyis csak pár hónapig fogod használni 6-9 hó kb. és aztán vennék egy jó 3kerekű sportkocsit.100ezerből kijön kettő,és a mózesest el is adhatod.A sportkocsi jobban ki lesz használva.
2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nektek milyen van? (utolsó)
2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
(előtti) :D
2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A mózest ne hagyd ki ha törődsz a babád egészségével.
2010. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, csak egy évvel korábbi kiadás. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, csak drága. Két hibáját talátam, nincs hozzá lábzsák (lehet, hogy ehhez már van), de lehet rendelni, illetve nehéz a kosarába bepakolni. Ennek ellenére ha ma kéne választanom ugyanezt venném.

2010. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kika-ba most jó babakocsi van eladó akciós az újságban
2010. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20.31-es vagyok. nem muszáj mőzeses kocsit venned, ha teljesen vízszintesig le tudod dönteni a háttámlát. Szerintem azok a kocsik olcsóbbak is.
2010. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem a babakocsit, amit belinkeltél és nem tűnik rossznak, de mennyibe kerül???
2010. jan. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!