Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával egyszobában vagy nem?...

Babával egyszobában vagy nem? És ha igen, akkor meddíg?

Figyelt kérdés
Teljesen határozott voltam a babám születéséig azzal kapcsolatban hogy, a szobájában külön kell aludnia tőlünk. Aztán kb. egy hónapos kora körül elég sokat időt töltött a nagy ágyban. (Sokszor aludt velünk) Persze tudtuk hogy ezt így sokáig nem lehet csinálni, ezért inkább apával úgy döntöttünk hogy, átvisszük az kiságyat a nagyszobába. Most 3 hós a babó. Eddíg átaludta az éjszakákat, de mostanában elég sokat nyűglődünk így megint átkerült a nagy ágyba. Már nem tudom mi lenne a helyes, sokan rámszólnak azért is mert a kiságy a nagyszobában van. De érzem hogy, szükségem van rá hogy legalább egy helyiségben legyünk.Így nyugodtabb vagyok. Ti hogy csináljátok?
2010. jan. 8. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 napja mentünk külön szobába ,a babám 4 hós lesz ! Azt mondják,hogy érdemes ilyen körüli korban "szétköltözni "..
2010. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem(nekünk) két éves korig jobb együtt.

Később tesóval.

2010. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ez amit Te csinálsz,ez bizony helytelen,hogy össze-vissza rakod Őt aludni,persze,hogy nyűglődik.Ha Vele akarsz lenni,akkor tedd magad mellé a kiságyat,hogy ott aludjon melletted,és akkor nyugodt vagy.Nálunk úgy van,hogy egy szobában vagyunk,mert nincs több szoba.Ott van mellettem,de sosem aludt velünk,nem is akartuk.Ez így jó ahogy van.Majd ha nagyobb lesz,akkor majd lesz külön kis szobája.Vagy így vagy úgy aludjon,mert akkor könnyen felborulhat az alvási szokása.
2010. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk azóta külön van a pici, hogy haza jöttünk a kórházból. Egy hétig vele aludtam a szobájában, de úgy hogy Ő a saját kis ágyában én meg egy heverőn. A légzésfigyelő mindig be van kapcsolva, így mi is nyugodtan tudunk aludni. Szerencsénk van, mert nagyon jó alvó baba most lesz 3 hónapos és este 10-től alszik reggel 7-ig egyhuzamban.
2010. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vele alszunk egy szobában egy éves koráig.
2010. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk rettenet rossz alvó a baba, első éjszaka volt csak az ágya a mi szobánkba, mert fél óránként ébredt fel, és persze mi is minden egyes kis nyikkanására... aztán második naptól külön szobában van, légzésfigyelővel (ez engem is megnyugtat) sokkal kevesebbszer kelt így fel
2010. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nekünk van gyerekszoba csinálva,de én sose raknám külön szobába,majd ha ő akar külön lenni.

Én szeretem hallani ha este mococrog vagy nyűglődik,vagy netelántán lerugja a takaróját,és sokszor velünk is alszik,de a kiságy az a mi ágyunk mellet van.

Én nem tartom helyesnek,eddig a lehető legközelebb volt az anyukája hasában hozzod utána megszületik azt már elrakja az ember egy másik helységbe........:( Nem tudom milyen elv ez!?

2010. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a gyerekszobában aludam egy kanapén 7 hetes koráig. Azóta egyedül alszik a szobájában. Nincs semmi gond éjszaka, igaz jó alvó a babám. 2 hónapos baba anyukája
2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!