Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legszebb pillanatod a babával?

Legszebb pillanatod a babával?

Figyelt kérdés
Mi volt a legszebb pillanatod a gyermekeddel kapcsolatban?
2011. nov. 20. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mióta megszületett minden pillanat! Mindennél többet ér!
2011. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett és meghallottam a hangját.

Az első mosoly,az elő ölelés és most az első puszi :) 10 hós

2011. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett és ránk nézett :)

Első mosoly, mikor nagyokat nyújtozkodik, mikor evés közben gügyög és mikor nagyokat kacag, meg mikor apát lepisilta, mikor legelőszőr bekapta a kezem, mikor hason fekve elkezdett mosolyogni majd gügyögni :))

3.5hós

2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok szép pillanatunk volt, de 4 hónaposan mikor játszottunk olyan nagyon kacagott. Folytak a könnyeim, meg az övéi is a nagy nevetéstől és percekig kacagott így. Azóta se csinálta(most 6 hónapos), de felvettük videóra és azóta is gyakran megnézem.
2011. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
legszebb pillanat? emlékszem a legelső örömre. 32+5 hétre született császárral. örültem amikor mondták hogy fél millit sikerült megennie. aztán mondták hogy már megevett 5 millit....de emlékszem: 1,5 hetes volt. mentem be az intenzív szobába, láttam üres az inkubátor. a vizsgáló körben nővérek álltak. gondoltam ott a lányom, biztosan mosdatják, vizsgálják, legalább én is meglátom őt miylen is üvegen kívül :) . aztán a főnővér szólt hogy a lányom a folyosó végén van a szobában. oda teszik azokat a babákat akik már nincsenek inkubátorban és lélegeztetőn....nem tudom hogy értem a folyosó végére, de mintha tényleg a föld felett lebegtem volna...és akkor megláttam őt. kis picike, apró bodyban és rugiban. aludt karjait maga mellé emelve mint egy kis superman...azaz superwomen.....ez volt az első legszebb pillanatom vele!
2011. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem sürgösségi császárom volt, 4 napig nem láttam a fiamat, mindketten sepsist kaptunk, mikor végre a karomba adták 2 percre, mondták hogy nem szoptathatom, sirtam és magyaráztam a kisembernek hogy ne sirj, otthon sok cicit kapsz majd, erre rámnézett, mosolygot (mintha azt gondolta volna: ok) és elaludt a karomban:)
2011. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 wartburg353s ***** válasza:
Nagyon nehéz választani, mert minden nap van ilyesmi. De talán az, amikor simogat, és etet. Most 1 éves, és ha kap vmi finomságot, nekem is akar a számba dugni belőle, és van, amikor csak úgy odajön, és elkezdi simogatni az arcomat a kis kezével.
2011. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahányszor kacagni hallom, vagy amikor kapaszkodva feláll...mindig kicsordul a könnyem, tök ciki!:) 1.350 grammal született, minden nap hálát adok, hogy él és egészséges.
2011. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

EJha, ez jóóóó nehéz kérdés:)


Amikor felsírt!:)

Amikor először rámnézett!:)

Amikor álmában mosolygott -a kórházban csak néztem és sírtam, hogy hogy lehet egy baba ilyen gyönyörű!!! És ő az én kisfiam!!:)

Aztán amikor itthon először kacagott!:)

Amikor először sikerült megfordulnia -hasról hátra:)

Amikor zabálom a kis testét ő meg fennhangon nevet! :D


Hát....a sort a végtelenig folytathatnám.......:)

2011. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát elég nehéz választani,hogy melyik a legszebb,mert mind az mióta megszületett.hát megpróbálok 1-et kiemelni,ő már 2 éves,és nagydumás csávó.imádja az apját,persze engem is.este mikor hazaér az apja,fut elé,kiabálja,hogy szia cirmoja(igy hívja az apját).ölébe ugrik nyom neki egy puszit aztán megkérdezi,mit hoztál?mindig várjuk azt a pillanatot mikor az apja hazaér.ilyenkor látom,hogy mennyire szereti egymást az én életem 2 szerelme.
2011. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!