Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az eddigi legszebb pillanat...

Mi az eddigi legszebb pillanatod a babáddal?

Figyelt kérdés
Nekem a legtöbb közül az egyik reggelek, amikor kinyitja a szemét meglát,meghallja a hangom és fülig ér a szája:) Imádommm!
2011. márc. 21. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló,mint neked.6 hónapos kora körül,felébredt délutáni alvásából,bementem a szobájába,rám nézett,és szétterült az arcán az az igazi,boldog babamosoly.Életében először.Soha nem felejtem el.
2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, amikor fölé hajolok, mindig megfogja a két kis kezével az arcomat. Olyan, mintha simizne, na de aztán pedig belemarkol és letépi a fél arcomat. :)

5 hónapos

2011. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen ezeket a reggeleket én is szeretem,meg azt mikor nyomja a kis arcát az arcomhoz,így fejezi ki a szeretetét,meg az bírom még mikor az ételt,az az arc,már most élvezi bizonyos éltelek izét.:))
2011. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fogja az arcomat oda huzza az övéhez és erösen nyomja az arcát az arcomnak közben mintha lihegne. Anyukám azt mondja ö így ad puszit, mert tök úgy néz ki mintha puszit adna.

Most fél éves.

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát legelsőként az hogy "van", és csak az enyém(a miénk).

Amikor rám mosolyog elolvadok és elfelejtem minden búmat-bánatomat.Amikor bújik......

Amikor reggel kinyitom a szemem és őt látom meg elsőként(velünk alszik éjjel).

De egyébként leírhatatlan, amikor úgy néz rám, hogy látszik hogy azt mondaná hogy szeret:)))

6 hónapos

2011. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ööö,6 hetest akartam írni:)

(első)

2011. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amikor lehajtott fejjel, szégyenlősen, hátratett kézzel odasomfordál hozzám, sunyin rám néz, nagyot mosolyog és gyorsan magához ölel. és csak szorit szorit és szorit............megzabálom....
2011. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egyik az első igazi direkt babamosoly, egy hajnalban amikor apukája elköszönt tőle mert ment dolgozni :)

A másik amikor magzatmázosan odatették az üvöltő újszülöttet és amikor rám nézett abbahagyta a sírást és csak vizsgált, mintha azon gondolkodna, hogy "szóval te vagy az anyukám".

A szokásos babamosolyok mindegyike is szívet melengető, meg az is amikor idegenek öléből a két kis kezét nyújtja és könyörög a szemével hogy vegyem át.

2011. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A születése :) És amikor először megsimogatta az apukája az arcát.

Már 4 éves, és rengeteg szép pillanat volt, leírni sem lehet. De a legszebb örökre ez marad.

2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a lányommal:

14 hetes várandósan volt egy életmentő műtétem, közben leállt a baba szíve is, aztán pár kihagyás után újraindult - ez a pillanat örökre belémvésődött.

17 hós volt, mikor a szülinapomon reggel odajött, a két tenyerébe fogta az arcomat és teljes átéléssel azt susogta, hogy "anyuszikááám, szejetlek!!!"

Mostmár 2,5 éves és persze ezeken kívül is rengeteg szépséges pillantunk volt :-)


A fiamnál:

nagyon megszenvedtünk a kitolásnál (a zsinór rá volt tekeredve és mindig visszarántotta), így mikor kibújt, a kimerültségtől inkább csak nyöszörgött.. egészen addig míg rám nem tették, azonnal elhallgatott, csak nézett-nézett, és végül elmosolyodott és pár perc alatt be is aludt rajtam. Most 1 éves és még ugyanolyan mély pillantással tud méregetni néha, és ugyanolyan mosolyt villant rám, ha épp nagyon elégedett valamiért.

2011. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!