Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával egyszobában? Meddig?

Babával egyszobában? Meddig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Maximum egy éves koráig, aztán már terhes a dolog, és később külön szoktatni is nehezebb!

Az az igazi, ha kezdettől külön alszik.

2011. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, hogy max. 1 éves koráig leszünk vele egy szobában, de aztán fél éves volt, amikor rájöttünk, hogy zavarjuk őt. Ha beléptünk a szobába, vagy reccsent az ágy, akkor egyből forgolódott, holott a fúrógépre nem kel fel. :)

Ekkor mi költöztünk ki a szobából, és azóta sokkal jobban is alszik, nekünk is kényelmesebb.

2011. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan költöztettük msáik szobába,mert sajna mi is zavartuk őt, eleinte nagyon rossz volt,hogy nem hallom a kis szuszogását, de legalább már csak szopizni kel fel, míg előtte ébredt legalább 10szer is egy éjszaka.
2011. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak addig, amíg ki nem alakult az éjszakai menetrendjük. A legnagyobb kapásból másik szobában volt, ha nagyon fájt a hasa akkor aludt közöttünk, a középső 2 hónapos korában került át a másik szobába, a legkisebb kb. 1,5 hónapos volt.
2011. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Semeddig. Születése óta külön szobában alszik a kislány. Kb 3 hónapos koráig a mi és az ő szobája közti ajtót nyitva hagytuk, hogy rálássunk. Azóta bezárjuk azt is, mármint becsukjuk, így pontosabb. 13 hónapos, eddig összesen 2x aludt velünk egy szobában (s akkor egy ágyban is), amikor beteg volt s nagyon nyűgös.
2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az ő szobájában aludtam az elején egy heverőn,mondván ha éjszaka kel szopizni akkor ne keltsük fel apát aki reggel megy dolgozni!No 3 hét után visszaköltöztem a hálószobába apához mert zavartam a legényt ha éjjel fordultam vagy kimentem wc-re,és én sem tudtam tőle aludni mert minden szuszogására,mozzanatára fent voltam!Úgyhogy bébiőr,légzésfigyelő és mindenki nyugodtan aludt!Éjjel 1x kelt szopzni,6 hónapos korától meg teljesen végigalussza az éjszakát!Most 14 hós de nem bántam meg,hogy ilyen hamar kiköltöztem tőle!
2011. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is a különszoba mellett tenném le a voksomat és ez is vált be.De azt olvastam egy babás könyvbe,hogy fél éves korig érdemes áttenni,mert utána már egyre nehezebb..!
2011. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi 18 hónapja alszunk hárman egy szobában, de két ágyban:)
2011. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi 23 hónapja alszunk egy szobában 2ágyban, Kisfiam még soha nem kelt ránk. Nálunk helyszűke miatt alakult így egy hálószobánk van, ha lassan kész lesz a bővítés akkor kerül külön szobában.
2011. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
két és fél éves, és még egy szobában, mi több, egy ágyban alszunk. valamikor 15 és 19 hós kora között egy ideig saját szobában és ágyban aludt, szerette azt is. lassan veszek egy nagyobb ágyat neki és finoman megpendítem hogy alhatna benne, de alapvetően rábízom a dolgot, amíg egyikünknek sem kényelmetlen így. majd ha az lesz, megdumálom vele, hogy változtassunk.
2011. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!