Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz attól baja az 1 éves...

Nem lesz attól baja az 1 éves fiamnak ha általában egyedül játszik?

Figyelt kérdés

úgyértem eljátszik egyedül sokáig, kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert jön a kis tesó és most annyira fáradékony vagyok....

egy szobában vagyunk ő játszik én pihenek, persze ha elunja magát akkor jelzi és addig foglalkozom vele még újra el van egyedül.

nem síros nincs sok gond vele, de ettől nem lesz bármiben is elmaradva hogy inkább egyedül játszik mint velem, az apja dolgozik...

szerintetek akkor is üljek oda ha egyedül el van? most is egyedül játszik, mászkál, pakolja a játékait én meg itt ülök a gép előtt.....


köszi


2010. jan. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem lesz,az én lányom is jól elvan egyedül.Sőt,sztem jobb is ,hogy ő maga fedezi fel a dolgokat mint,hogy mindent elépakolnak.
2010. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írod, jelzi, ha szüksége van társaságra. Ez a szabad játék. Sőt, én kifejezettem NEM zavarom meg, ha belemerül v.mibe. De ha jelzi, megyek.
2010. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsések vagytok....Az én lányom 5 percet sincs el magában...13 hónapos.....
2010. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy eljátszik egyedül. Ne legyen lelkifurdid emiatt, hiszen nem Te határozod meg ezt, hanem a fiad! Jobban elvan egyedül, felfedezi a világot, de ha kellesz neki szól! Semmi gond nincs ezzel! 19,5 hónapos kislány anyukája.
2010. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!