Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hihetetlen hogy anya vagyok?

Hihetetlen hogy anya vagyok?

Figyelt kérdés
Még mindig furcsa és szinte el sem hiszem. Holnap már 14 hetes lesz a lánykám, és 14 héttel ezelőtt még a pocakomban volt, 1 éve nem is gondolam volna (csak reméltem) hogy ilyen szép lesz az életem! Ez egy csoda!!!! :) Mikor fogom felfogni hogy anya vagyok? Annyira jó dolog!!!
2010. jan. 6. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

De aranyos vagy!:-)

Gratulálok!

Előbb-utóbb meg fogod szokni a dolgot, gondolom...

Nekem sajnos még nincs babám, pedig elég régóta próbálkozunk...

Szerencsések vagytok.

Sok boldogságot kívánok Nektek és jó egészséget!

2010. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én 26 hetes kismama vagyok az első babával.

A minap gondolkodtam azon hogy mikor fogom majd fel hogy anya leszek vagy vagyok,hisz érzem már hogy mocorog,fotó is van róla de még mindig olyan hihetetlen.

Azt mondják sokan hogy akkor tudatosul mikor kibújik de akkor ez itt megdölni látszik...:))

Gratulálok!

2010. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felfogod amint jönnek a gondok, ne aggódj.
2010. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Igen, míg a pocakomban volt, akkor is fura volt, hogy egy kis élet mozog bennem, és imádtam mikor kitolta valamijét. Mióta kibújt, el sem hiszem hogy bennem volt, ezt a szép kis fejecskéjét simogattam a pocakon keresztül. Na és amikor rám mosolyog! Elolvadok! Talán jobban felfogom ha már Ő mondja nekem hogy anya.


Első válaszolónak: szurkolok, hogy mielőbb jöjjön a baba, látod, sosem tudhatod hogy mi lesz 1 év múlva! :)


A kismaminak: Nekem is volt 4D-s képem és folyton nézegettem! :) Élvezd míg érzed a pocidban! :) Nekem hiányzik egy kicsit, pedig nagyon nagy boldogság hogy már megölelhetem!

2010. jan. 6. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy úgy egyszercsak felfogod, hogy anya vagy. Kislányom 11 hónapos, és Nálam inkább vannak olyan pillanatok, amikor felfogom, hogy anya vagyok, úgy állandóan nincs rajtam ilyen érzés. Olyan pillanatokra gondolok, amikor valamiért egyértelmű, hogy függ Tőled, amikor kellesz Neki, mert beteg, vagy fáradt, nyűgös, és csak Nálad nyugszik meg, amikor bújik Hozzád, amikor megölel. Mi szoktuk játszani a "szereti-szereti"-t, és olyan édesen odadugja a kis nóziját az enyémhez, és ilyesmik. :-)
2010. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem!Könnybe lábadt a szemem....Tényleg hihetetlen,és egy igazi csoda,mert mi nők tudunk életet adni csak,és ez nagyon fantasztikus érzés.Nekem 1 éves elmúlt kisfiam,és annyira jó kapcsolat van köztünk,hogy elmondani nem lehet.Nagyon szeretem,mindenkinél jobban!Szeretnék majd egy kistestvérkét Neki. :)) Ne legyen egyedül,hisz' magamról tudom milyen rossz az.

Jó egészséget kívánok Nektek,és örömökben teli,boldog Babázást!:)

Sz.

2010. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, ami még nagyon édi (kislányom már elég önálló), hogy amikor nagyon el vna foglalva valamivel, Én meg lerohanom egy kis ölelgetésre, olyankor ez a reakció: annaa aggyá (Anya hagyjál!). Kész, meg tudnám zabálni....
2010. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!