Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadassam-e a H1N1 oltást?

Beadassam-e a H1N1 oltást?

Figyelt kérdés
1éves a fiam,közösségbe nem jár,csak akkor ha közértbe megyünk így nem tudom,hogy beadassam-e neki a H1N1 oltását.Néha úgy vélem igen,néha meg nem.Doktornőnk tanácsolja,de Anyám hallanise aar róla.Családunk többi tagja sem adta be.Szerintete?
2010. jan. 6. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Én semmiképpen nem adatom be.Érveket nem sorolok.
2010. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem hallgatsz sem anyádra, sem a dokira... akkor ránk fogsz? :D :D :D Mindenki informálódjon, és tegyen belátása szerint. Én akkor sem adatom be magamnak, ha mindenki beteg lesz...
2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2010. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak!

Jó hülyén írtam,de érdekel a véleményetek!

2010. jan. 6. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, kellene.
2010. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne adasd be! Ha valaki esetleg elkapja, ne essetek pánikba mert pár nap alatt ki lehet gyógyulni belőle, ez egy mesterséges influenza és ha sokat pihen az illető akkor nem lesz semmi baja. De én biztos, hogy nem fogom beadatni és szerintem ti se tegyétek!
2010. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kislányom és nem adattam be. Nem is fogom.
2010. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel beoltattuk magunkat, pedig eleinte ellene voltam, de nem bántam meg.Mindenesetre semmi bajunk nem lett.A kicsi most lesz 1 éves, őt nem szeretném oltatni, mert nem tudni milyen hatással van rájuk a későbbiekben, de ha nagyon elterjed a járvány, akkor azért megfontolnám.Több bajt okozhat az influenza és szövődményei, mint az oltás.

Inkább a közvetlenül érintkező családtagok oltassák magukat!

2010. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki be van oltva én, párom, 10 éves fiam, após, anyós, apám és semmi bajunk.


Csak a10 hónapos kicsi nem.

2010. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem adatnám be, inkább vigyázz a megelőzésre!
2010. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!